Wpis z mikrobloga

@sarcastic_ass: właśnie jestem w trakcie adopcji psa że schroniska XD
@Fl3xy: jedyny ciekawy facet z którym pisałam usunął konto, reszta to spermiarze, gówniarze chcący seksu, 30 latkowie wyglądający na 45 lat, faceci robiący błędy ortograficzne lub 35 latkowie mieszkający z rodzicami, nie ma w czym wybierać, uwierz ()
  • Odpowiedz
@Fl3xy: pozwolę sobie zacytować komentarz @SP_Alfa_Kilo, bo on oddaje to idealnie:

Cały problem w tym, że już na starcie odpada jakieś 80%. Nie, nie dlatego, bo to są ciche, spokojne chłopaki o szerokich zainteresowaniach i wysokiej inteligencji. Wręcz przeciwnie. W tych 80% znajdują się:


- Totalne creepy i psychole.

- Koniobijcy wysyłający zdjęcia pindola i nagrania, jak torturują skazańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Janusze 50+
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
- Mariusze i Sławki 45+ szukający okazji do skoku w bok, bo "hehe, gwiazdko, żona to przeszłość, ze sobą to jesteśmy na papierku, mam fajną sportową Alfę Romeo"


@LilyOfTheValley: ja mam na imię Sławek ale +45 nie jestem i nie odkleja mi się nic od głowy z tego co się orientuję xD

Ale już tak na poważnie, z tego co rozmawiałem z niejedną różową stamtąd, to można ten wskaźnik zawyżyć już
  • Odpowiedz
@Fl3xy: Sorki Sławek, tak się składa, że obaj sąsiedzi na moim piętrze to też Sławki, więc to było pierwsze imię męskie, jakie przyszło mi do głowy po Mariuszu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak na poważnie, to kiedy czasem mam okazję zobaczyć jakieś przykładowe konwersacje z tymi samcami alfa, wybrańcami losu i bogami na ziemi to krindż do spóły z rzenaduwom skręcają mi flaki. ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SP_Alfa_Kilo: ja to patrzę pełen podziwu, jak można być aż tak jebniętym ¯_(ツ)_/¯ ale no cóż, niektórzy nie potrafią normalnie rozmawiać lub normalnie odpuścić jak się rozmowa nie klei ot co
  • Odpowiedz
@LilyOfTheValley: niezależnie od wieku kobiety polecam się nie ograniczać i brać pod uwagę młodszych od siebie. jeżeli jesteś ogarnięta, to jest szansa, że z takim się bardziej dogadasz, oni są jacyś tacy... bardziej chętni do życia (?), powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz