Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stało się, nie wytrzymałem ciśnienia i byłem u Roksy.

Mam 26 lat i moje doświadczenia seksualne do tej pory kończyły się na trzymaniu za rękę i całowaniu.
Powiedziałem sobie, że muszę spróbować czegoś więcej.

Padło na masaż za 150 zł z ręcznym zakończeniem.

Umówiłem się i za 40 minut byłem na miejscu. Otworzyła mi laska w moim wieku w seksi bieliźnie, blond włosy spięte w koczek. Mi się podobała. Szybkie rozliczenie, rozebrałem się, prysznic i już leżę na macie. Diva pokryła mnie oliwką i zaczęła masować całego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie powiem rozluźniłem się. Zmiana strony i masaż klaty brzucha, a potem wiadomo czego do końca. Koniec nastąpił dzięki divie bo nie chciał sam stanąć na wysokości zadania. W sumie sesja trwała około 45 minut.

Wrażenia? Bez fajerwerków. rozluźniłem się podotykałem, fajnej młodej dziewczyny i tyle.

Jeśli tak miałby wyglądać lodzik i seks, to naprawdę musiałbym się zastanowić czy warto to robić z osobą której się nie kocha. Naprawdę nie wiem czy warto ryzykować bliższe zbliżenie z kurtyzaną i narażać się na wenerę. Bo wrażenia jak przy masturbacji on my own.

Czy żałuję? NIE.

Musiałem sobie pokazać, że nie jestem ostatnią #!$%@?ą, która wszystkiego się boi. I to zostało zrelizowane. Poniosłem ryzyko, chociaż bardzo niewielkie bo loda nawet nie było. Ale nie żałuję. Chociaż wiem, że nie warto za to płacić.

Zawsze to cenna nauka. Seks to tylko z kimś do kogo masz pożądanie.

#przegryw #diva #roksa #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f74b2a5f49ad326e7b1be8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: chlopie, to bylo pewnie bezplciowe spotkanie z pseudo masazystka, gdzie Cie "dotykala" bo z masazem to mialo tyle co #!$%@? z celibatem.. i bez plciowa skonczyla Ci reka.. pewnie nawet w 100% twardy nie byles, moze tylko przez chwile bezposrednio przed wytryskiem.. jakbys poszedl do Luksurii albo innych gwiazd z roksy to byl zrozumial czym jest prawdziwy seks.. a tak #!$%@? hajs na bezplciowa pseudo masazystke ktora chce na szybko
jakbys poszedl do Luksurii albo innych gwiazd z roksy to byl zrozumial czym jest prawdziwy seks


@RandomowyTyp: #taktrzebazyc

Wrażenia? Bez fajerwerków. rozluźniłem się podotykałem, fajnej młodej dziewczyny i tyle.


@AnonimoweMirkoWyznania: seks jest trochę fajniejszy, ale też to nie jest jakieś #!$%@? mistyczne przeżycie od razu jak się niektórym wydaje XD.

Naprawdę nie wiem czy warto ryzykować bliższe zbliżenie z kurtyzaną i narażać się na wenerę


@AnonimoweMirkoWyznania: tak naprawdę to