Wpis z mikrobloga

Drodzy Wykopianie ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Kontynuując tradycję #rozdajo z każdym odcinkiem.
Tym razem dwie koszulki z kiełbaską myśliwską.
Zapraszam do oglądania oraz subskrybcji!

ZASADY UDZIAŁU
dej plusa
zostaw komentarz na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=XgL0xtAJCpY
dla zwycięzców którzy dodatkowo będą subskrybentami - dorzucam smyczki ręcznie robione ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zwykle dziękuję wszystkim, którzy pomagają się wspinać mojemu kanałowi w górę!

((oo))

#psy #smiesznepieski #dogtorant #jamnik
bajeron - Drodzy Wykopianie ✌( ͡° ͜ʖ ͡° )✌

Kontynuując tradycję #rozdajo z każdym ...

źródło: comment_1601531510RdH7o0M8QBl4XHUFQfxEaF.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@banjo: Jak ktoś wygra to na pw pytam o screen konta XD że jest się na nim zalogowany. Ale przeważnie była podobna nazwa co konta na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskeel: nawet mam przygotowaną muzyke pod zajawkę :D o ile nie narusza praw autorskich (leci kawałek z 4-Pancerni "deszcze niespokojne potargały psa" <-- tak wyciąłem)
  • Odpowiedz
@bajeron Jakbyś coś potrzebował to pisz, ja ci chętnie pomogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A muzyka pasuje jak ulał.. Tylko ja bym raczej zastosował melodie, algorytmy jutuba są zebane.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LubieCzokoPauki: właśnie miałem pisać jakieś podziękowania :D ale chyba YT jeszcze nie zaktualizował Twojego subka. Jeśli tak no oczywiście czuję się zobowiązany coś dorzucić: A więc koszulka czy smyczka? :)

PRZY OKAZJI

Dziękuję wszystkim wykopkom, tym którzy od początku są ze mną i pomagają mi rozwinąć kanał aby dotrzeć do ludzi oraz spełnić moje marzenia, jak również tym którzy dopiero teraz mnie poznają.
Wielkie dzięki dla wszystkich i obiecuje nie poprzestawać
bajeron - @LubieCzokoPauki: właśnie miałem pisać jakieś podziękowania :D ale chyba YT...

źródło: comment_1601550040HKGs5H0WAYupxe74KmtsLf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz