Wpis z mikrobloga

NIE DAM RADY WYPIĆ 2L WODY DZIENNIE!
Nie da się pić 2-2,5l wody dziennie ?! Można i dodatkowo utyć 2-3kg miesięcznie "w gratisie". Zobacz jak to sie dzieje.
A ile wy dziennie pijecie kaw czy soczków ?

Owocowe dni w firmie, jeszcze 1-2 kawy dziennie, "zdrowy soczek", uzależnienie od słodkiego smaku i mamy ponad 1-1,5k kalorii w nadmiarze. Przy siedzącym trybie życia, cukier nie zniknie... ale "pójdzie zdrowo w "boczki"

Niby tak łatwo pije się ale trudno zmienić zwyczaje. Taka dawka wypita w pracy, w biurze czy #homeoffice bez ruchu lub z małym ruchem to prosta droga do otyłości.

Matematyka jest nie ubłagana, organizm dość szybko wystawia nam rachunek. Więc warto zmienić zwyczaje, nawet jak mamy "wodowstręt" możemy pić napary z ziół, też podnosząc sobie metabolizm: zielona herbata czy też zbijając kortyzol: melisa lub czystek. Na wypadające włosy z czaszki - np. wywar z pokrzywy. Oczywiście wszystko bez cukru, ew. używając słodzika (w ostateczności).

Tak więc... dieta to nie tylko jedzenie ale to co pijemy!

#liganauki #matematyka #dieta #zdrowie
MaxxExx - NIE DAM RADY WYPIĆ 2L WODY DZIENNIE!
Nie da się pić 2-2,5l wody dziennie ?...

źródło: comment_1601655339F1shazq61YQ59cgKQBrl5O.jpg

Pobierz
  • 31
Ano, niełatwo mi było zmienić nawyki i zacząć pić wodę. Kilkanaście przetestowałem, zanim trafiłem na taką, którą "od biedy" zaakceptowałem. Ale się przyzwyczaiłem i jest super :)