Wpis z mikrobloga

Jakiego typu lajt Lordzika chciałbyś/chciałabyś zobaczyć najbardziej?
#dwapalcewnatalce #lepszystream #patostreamy

Który kontent Lordzik powinien rozwijać najbardziej?

  • Chodzenie z menelami 38.3% (41)
  • Dymy na mieście, szwędanie się ulicami 30.8% (33)
  • Miejskie GTA, zagadywanie ludzi, wchodzenie w role 19.6% (21)
  • Domowe pogadanki i OME 2.8% (3)
  • Pato-shore 6.5% (7)
  • Inny? (w komentarzu proszę) 1.9% (2)

Oddanych głosów: 107

  • 16
@Tsewang: Nie wiem jak wy, ale ja chce zwyczajny stream taki jak na samym początku ( ͠° °)

Chodzenie i picie po warszawie z kierownikami, poznawanie nowych ludzi i innych kierowników, na żywo?!, ogólnie spontan, przygotowany głośnik, 0 marudzenia, czy to tak wiele ( ͠° °)

Głośnik, bateria na full, alkohol, kierownicy i od czasu do czasu zmiana lokalizacji.
@WHlTE: Kontentu autobusowego nie dałem jako osobnej kategorii, bo moim zdaniem tylko sam ten kontent wbrew pozorom szybko by się znudził, ponieważ donejty są bardzo powtarzalne (co nie dziwi, bo widzowie nie mają czasu poznać aktorów wokół, by wymyśleć coś ciekawszego). Ale od czasu do czasu przy okazji jest jak najbardziej OK i bywa dymogenny, choć zwykle w dość nieprzyjemny dla Patryka sposób!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tsewang: jedyne patoshore warte uwagi to było Duo marlenka&rafatus. Tak to się zbiorą wszyscy i będą zamulać #!$%@? jak na urzędniczej. To nie są ludzie, którzy mają cokolwiek do powiedzenia sami z siebie. To są patostreamerzy. Oni kontent robią z rng sytuacji i szukania problemów a nie z zamulania przy butelce przed monitorem.

To jeszcze miałoby sens gdyby byli autentycznie upośledzeni jak marlenka albo łoboda i bawili się piromancją albo innymi
@revantes: Ukraińcy + Małysz podpadają pod upośledzenie umysłowe. proboszcz ofc tez, bo zaraz ktoś wyciągnie usiłowanie zabicia na salony.

Natomiast osoby, które w większości pojawiłyby się na tym patoshore to byłyby zwykle hamulce.
Już lepiej ogarnąć menelshore i jakieś czeledze z menelami. Krótki format, max kilka dni, byłoby to cos innego.
@RazemSuS: na całe szczęście ja umywam rączki bo teraz widać co i jak lordzik robi to na co ma ochotę i nikt mu nie będzie mówił jak ma żyć ;) więc to znowu nie jest nikogo wina a lordzik podjął tak decyzję