Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill

Nie ma to jak prawie cały okres dojrzewania być świadomym, że nigdy nie będzie się w związku, a najchętniej płeć przeciwna i inni ludzie wsadziłaby cię żywcem do pieca najpierw torturując, bo nienawiść do odpada genetycznego jest 1000 razy większa, niż do osoby, która np. kogoś zgwałciła.

Jestem świadomy blackpilla od samego początku dojrzewania, mimo że nie wiedziałem jak to się nazywa, ale zdążyłem zauważyć, że genetycznie lepsze jednostki lepiej sobie radzą. To bolało, ale ból przeminął. Jestem teraz w tym stadium, które przechodzi się raczej pod koniec czyli próba akceptacji i szykowania się na dale szykany i trudności. Czy będzie magik? Nie wiem, zależy czy się pogorszy (a bardziej kiedy się pogorszy) i w jakim stopniu.
  • 35
Jest to możliwe, tylko trzeba znaleźć inną rzecz, która może ci je zastąpić (nie do ruchania xD). Oczywiście pociąg dalej będzie, ale wszystko się sprowadza do opanowania.


@Lolistatrolista: Ja uważam że można tak zastąpić wszystko właściwie, wiem że to dla wielu osób niewyobrażalne ale można w dzisiejszych czasach żyć nawet bez pieniędzy ¯\_(ツ)_/¯

Dlatego będąc przegrywem branie udziału w wyscigu o tzipe czy o hajs jest bez sensu.
@Lolistatrolista: a nie lepiej zamiast magika, zaczac zarabiac porzadne hajsy? Nadal bedziesz brzydki, ale bogaty, wiec panne sobie znajdziesz. Wiadomo, ze raczej bedzie z toba dla kasy, ale lepszy Rydz niz nic.

Mialam kiedys takiego znajomka - tez przegral loterie genetyczna, ale wzial sie za robienienie kariery i jakos sobie zone znalazl...

niby wy wszyscy Blackpillowcy tacy jestescie samoswiadomi, ale wnioskow sami nie potraficie wyciagnac. Jestes brzydki i #!$%@?? To badz
a nie lepiej zamiast magika, zaczac zarabiac porzadne hajsy?


@Boroova: Ile to jest porządne hajsy? raczej szansa na to że zostanie prezesem banku jest zerowa.

Może po prostu nie chce być betabankomatem przechodzonej p0lki bo ma rigcz? Niczym sie to nie różni od chodzenia na divy, ba nawet chodzenie na divy jest korzystniejsze bo nie bedzie musiał oddac divie połowy majątku jak coś jej odwali na łeb.
@JestemPrzegrany: porzadne hajsy przy #!$%@? wygladzie to od 10k netto wzwyz. I nie ma sie co czarowac - po 30 nie bedzie mial zadnego rigczu, tylko bedzie w samotnosci sie nad soba uzalal...

Aha, tak w ogole to nawet brzydcy ludzie (surpise, surprise!) zostaja prezesami bankow. Ale tutaj sie nie obejdzie bez ciezkiej walki i pracy...
niby wy wszyscy Blackpillowcy tacy jestescie samoswiadomi, ale wnioskow sami nie potraficie wyciagnac. Jestes brzydki i #!$%@?? To badz bogaty, a wtedy bedziesz "charakterystyczny i ekscentryczny".


@Boroova: Widze ze to ty nie potrafisz wyciągnąć wniosków i nie znasz sie na przegrywie, bycie beciakiem to jest największy upadek, ja wolałbym sobie strzelić w łeb niż taki cyrk odwalać. Tu nie chodzi od spuszczenie z kija bo tak jak już wyżej napisałem jeżeli
@ChacharZWarszawy: Musiałbyś zarabiać 50k miesięcznie (nieosiągalne bo tyle to zarabia jakieś 0,001% spoleczeństwa w p0lsce)

czyli krótko mówiąc dla przegrywa nie opłaca się kołchozić bo musiałby zarabiać hajs którego nigdy nie będzie zarabiał, jak będzie robił za mniej to nic się nie zmieni tylko straci czas i energie którą mógłby poświęcić na coś innego np granie w gierki i będzie w tym samym punkcie co by kołchoził za przeciętny hajs (10k+)
@Lolistatrolista trzeba znaleźć dla siebie jakąś zajawkę która Cię wkręci i jakoś idzie żyć, wiadomo gdzieś tam to będzie siedzieć w człowieku ale nie aż tak.
A porady typu rób hajsy to XD, gdybym miał być z kobietą i mieć świadomość że jest tylko dlatego że mam kasę to od razu bym podziękował, wszystko by było na pokaz byle byś dał hajs, takiej osobie byś nawet nie mógł się wygadać większość problemów
@Boroova: Dla mnie to by było strasznie poniżające być z osobą, która nie chce mnie, tylko moich pieniędzy, nawet nie chciałbym znać takiej osoby, a co dopiero być z nią w związku. To jest najgorsza rada, jaką kiedykolwiek czytałem, serio.

A tak btw, bardzo mnie ciekawi jak wygląda proces myśliwy kogoś z tak niskim ilorazem inteligencji jak ty. Jest taka możliwość, żebyś mi o tym opowiedziała? Możmy pogadać na priv. Nie
@Boroova: xD, jakie zlote rady. Kup sobie miłość byczqu, "niem pogrmaficie wyciagac wniosków"
Chyba nie widzisz, że to okropne żyć ze świadomością, że ktoś Cie kocha za to jak się dorobiles