Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jak podejść do reklamacji w #agatameble i czy nie robią problemów?
Przyszła dzisiaj kanapa do salonu i teraz zauważyłem że jedna ze sprężyn pod spodem chyba pękła i wyskoczyła dość mocno urywając siatkę maskująca i zaczepy na zszywkach. Do tego na środki jest trzy punktowa tłusta plama której nie było widać w świetle dziennym i jedna z nóg się rusza do tego stopnia że zastanawiam się czy w ogóle siadać na tym...

#meble #remontujzwykopem
  • 8
@Hav0c: no niestety, te meble z Agaty to robione na szybkości. Sam kupiłem trzy kanapy i wszystkie musiałem poprawiać. Te plastikowe nóżki to były #!$%@? ledwo przybite, dwie zszywki w nóżkę, pięć obok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hav0c: kupiłem u nich krzesła. Były na stanie, odebrałem sam z magazynu. Rozpakowuje patrzę jedno uszkodzone, wracam do sklepu, Ci mi mówią o reklamacji która trwa 14 dni. Wziąłem i zagroziłem, że jeśli dziś z nowym krzesłem nie wyjdę to je oddaje powołując się na regulamin. W regulaminie masz zapis że możesz oddać w ciągu 14 dni bez podania przyczyny i to ci polecam, bo tak to będziesz się bujał z
@Hav0c
Kiedyś w #agatameble kupiliśmy dużą rogówkę. Transport własny i po rozpakowaniu okazało się że na "plecach" jest dziura wielkości kciuka. Sprawa zgłoszona online razem ze zdjęciami. Odzew po paru dniach i zaproponowali wymianę elementu lub rabat na całość. Cała sprawa poszła szybko i sprawnie ( ͡º ͜ʖ͡º)