Wpis z mikrobloga

JA #!$%@?Ę SERIO?

Tak trudno wykorzystać najprostszą formę komunikacji i rozesłać SMS z informacją, że będzie testowany system alarmowy w ramach Renegade i że to są tylko ćwiczenia? A nie ludzie panikują, nikt nie wie o co chodzi, pytają się na forach, facebookach, raportach wszelakich co się dzieje.

Ha tfu.

#polska #wojsko #obronnosc
  • 31
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: Ja zawsze mam w dupie te alarmy, co by nie wyło to mam wywalone bo za każdym razem albo wyje dla testów albo z powodu jakiejś rocznicy, albo wyje bo lubi.

Z 3 lata temu przyjechał do mnie na tydzień znajomy który na stałe mieszka od 25 lat w USA i akurat załapał się na jakiś alarm, od razu do mnie przybiegł spanikowany co się dzieje no to mu mówię
FightMaker - @comfortably_numb: Ja zawsze mam w dupie te alarmy, co by nie wyło to ma...

źródło: comment_1601999446XHyw0O3IIWjnghvbtGzhXe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comfortably_numb:

Te syreny to jest bezsens. Istnieją chyba po to, żeby ludzi wkurzać lub wyć na jakieś rocznice.

Bo w razie zagrożenia to ani ludzie nie wiedzą, ci te sygnały znaczą, ani nienawidzą jak się zachować, ani nawet się nie przejmują słysząc syrenę już20-ty raz w ciągu roku...
  • Odpowiedz
@comfortably_numb: Dla pocieszenia napiszę, że z dwa lata temu ludzie na Hawajach właśnie dostali SMSy... z informacją, że "to nie ćwiczenia" i że mają natychmiast znaleźć schronienie przed zbliżającym się pociskiem nuklearnym. I dopiero znacznie później kolejne, że to pomyłka. Wydaje mi się, że problem w tę stronę jest poważniejszy niż ten Twój;)
  • Odpowiedz