Wpis z mikrobloga

@cocieboliczyaztak: to wyewoluowało z tagu #zlotmotomirko.

Zlot Moto Mirko się urodził na mikroblogu pod tagiem #motomirko. Z tego co wiem organizował go @blubi_su, z którym potem była afera ( https://www.wykop.pl/link/3800585/motocykle-sa-wszedzie/ ). Po tej aferze i usunięciu konta przez blubi_su społeczność zlotowa przeniosła się na nowe forum. Na tym nowym forum blubiemu #!$%@?ła palma, zaczął się zachowywać jak moderacja wykopu, więc ludzie #!$%@? na własne forum. Potem kolejne... w
@gaily: Już się widocznie pogubiłem w tym wszystkim.

Pamiętam, że była domena motomirko.pl - to było chyba to forum założone przez blubiego (takie czarne), a potem był chyba paciak.pl, ale najpierw na jednym skrypcie, a potem na innym.... no nie wiem. Wiem tylko, że znudziło mi się kolejne zakładanie kont i już dałem sobie spokój ;P Tym bardziej, że na razie moto sprzedałem i wrócę do tematu dopiero jak pierwsza córka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: chciałbym, ale wtedy pojechało by może z pięć osób. W tym roku była 150 km trasa wokół Gródka nad Dunajcem. Sporo zjazdów, podjazdów i serpentyn, ale tylko asfaltem. Jakby było więcej chętnych to za rok bym może zrobił odcinek offowy, ale organizowanie tego i normalna praca to w ciul roboty.
pojechało by może z pięć osób


@brick: to jest juz dobra ekipa, jak za duzo to tez niedobrze.

organizowanie tego i normalna praca to w ciul roboty


serio to nie takie trudne ;) Owszem trzeba poswiecic troszke czasu ale nie jest to niewykonalne. A potem zabawa przednia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bocznica: nietrudne, ale trzeba przynajmniej kilka razy trasę przejechać, a jeśli nie robisz jej pod domem to nie tak hop siup pogodzić to z życiem zawodowym. Przynajmniej tyle dobrze, że z urzędami mi łatwiej idzie o pozwolenia.