Wpis z mikrobloga

  • 1
@gorzki99 na stronie Siemensa jest taki opis: Contact module with 1 contact element, 1 NC, Contact for installation monitoring, spring-type terminal, for front plate mounting Wygląda jakby to NO to był ten Contact for installation monitoring. Po poprawnym montażu zwierasz styk NO.
  • Odpowiedz
Wygląda jakby to NO to był ten Contact for installation monitoring. Po poprawnym montażu zawierasz styk NO


@Marval: no ok spoko tylko wtedy bys musial sciagnac ten oryginalny mostek i ciagnac 4 zyly. Na szybko w paincie jak wyglada oryginalnie zapakowany blok przyciskow (jak chcesz jutro moge zrobic fotke) Jaki sens modyfikowac oryginal?
EDIT od gory "zolty cypel naciskajacy"
gorzki99 - > Wygląda jakby to NO to był ten Contact for installation monitoring. Po p...

źródło: comment_1602179387EYX3jdwyQnHORApSoWRT7H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
spoko kiedys koledzy w Mercedesie wszystkie oznaczniki w 60 szafach wymieniali bo niezgodne ze "standardem" także ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rrobot: w poprzedniej firmie mielismy projekt na volvo we szwecji - 3x wymieniane CALE opiski na CALEJ linii bo sie nie potrafili dogadac co do standardu :) Domyslasz sie jakie to ilosci :)))
  • Odpowiedz
bo teraz odbieram standardy


@rrobot: spoko ja tam nie mam nic przeciwko standardom (coprawda jedne sa bardziej glupie a inne mniej) Ale przed opisaniem wszystkiego trzeba bylo z klientem ustalic a nie isc na pale :)
No a potem to klient sam sobie zaprzeczyl i zmienil zdanie i trzeba bylo znow wymieniac :) (ale za to juz zaplacil ekstrasztundy :) )
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 coś mi przyszło do głowy w temacie tego stycznika, weź sprawdź miernikiem czy przez ten stycznik jest przejście jeśli go nie zamontujesz na szynie ;) ten styk NO wygląda jak kontrola montażu.
  • Odpowiedz