Wpis z mikrobloga

Cześć,

Poznałem pewną nieprzyjemna historię pewnego idioty. Nie wiem tylko czy jeśli podam jego Imię + pierwsza litera nazwiska oraz miejscowość np. Sławomir.B Cieszyn to czy złamałbym jakieś zasady Rodo?

Generalnie jest śmieć w Ełku który jest wojskowym i #!$%@?ł swoją żonę i jej córkę (córka z innego małżeństwa) i znęcał się psychicznie nad swoim synem z żoną. Są już po rozwodzie jednak nadal im grozi. Jego żona to chyba głupia kobieta bo była bita, znęcał się nad nią i wgl uciekli od niego a potem on pierdu pierdu że się zmienił i wróciła na chwilę i ten od razu #!$%@?ł ich znowu to uciekli jeszcze raz. Generalnie ten wojskowy to jakiś patus i chciałem go tu obsmarować bo wiadomo "kozak w necie #!$%@? w świecie" i przekazać by jakoś ludzie uważali na niego w Ełku bo policja jak zawsze #!$%@? robi a sąd #!$%@? w piździe ma wszystko bo teraz wolne sądy i robią co chcą. Nie wiem co właściwie mam powiedzieć. Chciałbym by jakaś sprawiedliwość dopadła tego typa, by wywalili go z wojska albo wysłali na front z którego nie wrócił.
  • 1