Wpis z mikrobloga

@Ulyssos: mnie denerwuje brak logiki w tych działaniach. Noszenie tych maseczek na zewnątrz ma tyle sensu co zamykanie lasów. A przy tym jak biegniesz (= szybciej oddychasz, prychasz ze zmęczenia itd xD) to już nie musisz
@diogene
@pattryko

Nie kufa, noszenie maseczek na zewnątrz w trakcie sezonu jesiennego to nie jest głupota, ale żeby to zrozumieć należy najpierw zamiast obrażania innych, sięgnąć do podstaw biologii wykładanych chociażby w licbazie.
Po 1. Wirusy przemieszczają się za pomocą drobinek wody. Na ich ruchomość w powietrzu wpływa jego wilgotność! W sezonie wysokim, ich mobilnosc jest zdecydowanie wieksza.

Po2. Gdyby wirusy nie unosiły się na świeżym powietrzu, to jak to możliwe, że
@pattryko: no nie, bo będziesz się #!$%@? z ludźmi co nie będą chcieli cię obsłużyć albo wytykać cię będą palcami, potem #!$%@?ć się będziesz z policją i tłumaczył czemu nie przyjmujesz mandatu, potem ew. z sanepidem i sądami. Część osób musi chodizć do pracy i do sklepu, więc wychodza i wracają do domu codziennie, mają rodziny na utrzymaniu i nie mają czasu prowadzić wojenki z systemem, czasochłonnej, z której nic nie
@diogene: a mnie denerwujesz Ty i Twoje srania się. Mam do Ciebie propozycję 'kozak w necie piSDa w swiecie' wyjdź ty kozaku na ulicę bez maseczki i idź przekonywać ludzi żeby jej nie nosili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież co takiego może się Tobie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu porozmawiaj z bocianem czy pożyczy Ci 30k xD
@shaelix92: nikogo nie będę przekonywać, bo po co? Jak chcą nosić to niech noszą. Ja na zewnątrz nie noszę bo nie boję się zarażania latarni, studzienek kanalizacyjnych i zaparkowanych aut, ani też szyszek w lesie. Noszę za to w sklepach, restauracjach itd gdzie to MA sens.

Głupsze od tego jest tylko to że jak biegniesz to jednak nie musisz (XD) i te cholerne godziny dla seniorów
@diogene: nie no, racja że na dworze to kabaret w mało zatłoczonych miejscach, jednak w takiej Warszawie gdzie ruch jest duży to już ma to jakiś sens. Co do godzin dla seniorów to debilizm w czystej postaci. Ale czego się spodziewać po naszym rządzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)