Wpis z mikrobloga

Szukam eksperta od psychoanalizy lub po prostu kobiety, która wyjaśni mi sposób myślenia kobiet.

Sytuacja wygląda następująco, umówiłem się na randkę z tindera. Spędziliśmy razem 3h, najpierw w kawiarni potem spacerowaliśmy po parku. Wyszło na to że mamy podobne zainteresowania, byłem wstanie ją rozśmieszyć kilkoma żartami. Moje ogólne wrażenia były takie, że oboje się dobrze bawiliśmy.

Niestety na drugi dzień już nie dostaję odpowiedzi na swoje wiadomości (°° Pomijając fakt, że już nic z tego nie będzie, to czy ktoś jest mi wstanie wyjaśnić po co z kimś spędzać 3h i nie dawać sygnałów, że coś nie pasuje, żeby potem go ghostować? Nie lepiej cokolwiek napisać, nawet powiedzieć “spadaj” ? Interesuje mnie tylko hipotetyczny tok myślenia stojącym za tym, bo jak bym się nie zastanawiał to nie ma to sensu dla mnie

#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 84
@xDjSeba: prosta sprawa, wyglądałeś gorzej niż na zdjęciach, bardzo rzadko taki gorszy wygląd da się nadrobić dynamią jak widać Tobie się nie udało. Julka po podaniu Ci ręki na powitanie już wiedziała, że nic z tego nie będzie ale nie chciała robić boruty albo np nie chciała żebyś po powrocie do domu odkręcił kurek lub zawiązał sznurek więc spędziła ten czas z Tobą żeby Ci przykro nie było. Natura
@xDjSeba: laska gdy była z tobą na randce, gdyby w tym czasie siedziała na Tinderze i przesuwała w prawo co czwartą osobę, to miała by więcej potencjalnych możliwości matrymonialnych niż do ciebie się odezwało kobiet przez całe życie. O czym my tu w ogóle rozmawiamy? Nawet jeżeli nie jesteś obiektywnie brzydki, nudny, biedny, to i tak ona w minutę może znaleźć sobie lepszego.