Wpis z mikrobloga

Cześć, używam połączenia fina + mino na włosy już 10 miesięcy, gdzieś w połowie tej drogi był najlepszy efekt, od tego czasu włosy zaczęły mi znowu trochę wypadać - jak przejadę ręką to mam 1-3 włosy. Gdy aplikuję mino na głowę to też poleci 20-30 włosów, gdy umyję włosy kolejne 20.

Czy po dłuzszym stosowaniu włosy przestały wam totalnie wypadać?
Czy też wypadają wam włosy po aplikacji mino albo podczas mycia?

#lysienie #finasteryd #wlosy
#minoxidil
  • 5
@dejwid60 qurwa ziomek. Myślisz, że na finie włosy przestaną w ogóle wypadać? To naturalny proces i nawet fin go nie zahamuje. Nie chce mi sie poraz kolejny tłumaczyć jak to działa. Poprostu jak straciłeś wiare w fina to go odstaw. Za pół roku zobaczymy co działało a co nie.
@Major_Kogz: Co się unosisz, teścia ci wybiło? Gdzieś napisałem, że fino nie działa? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sobie odpuść.

@Kekekekek A liczysz ile włosów ci wypada? Bo skoro ja sam mogę naliczyć spokojnie 100 włosów wypadajacych podczas mycia i stosowania mino, to jest jeszcze 100 włosów, które wypada w trakcie dnia i których nie widzisz. Jakbym zaczął pocierać włosy, albo przejezdzac po nich rękoma kilka razy to
@Kekekekek: Wypadają z całej głowy, ale wydaje mi się, że delikatnie się przerzedza :/ Dlatego pytam, czy inni też tak mają, bo jednak zeby wlosy byly na rekach po zwyklym przejechaniu może być martwiące.