Wpis z mikrobloga

Nie pomoglbym wysokiej kobiecie w potrzebie (np. gdyby zostala zgwalcona i prosila o tel na policje. Udawalbym ze nie mam. Albo wtedy, kiedy zostala uderzona w twarz przez jakiegos Oskara. Odparlbym, ze nie MAM a potem zaczal sie bawic ostentacyjnie). Tak samo niskiej, o ktorej wiem ze byla z Chadem 195cm w zwiazku.
Przeciez jestem dla niej odpadem biologicznym, wiec czemu zwraca sie do odpada a nie do Chada?
#rozowepaski #przegryw #przemyslenia #blackpill #depresja #wzrost #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1602406717A6PrVuKHjnAhztGbMVDK2R.jpg
  • 20
Przeciez jestem dla niej odpadem biologicznym, wiec czemu zwraca sie do odpada a nie do Chada?


@generalnyprzeglad: w momentach zagrożenia życia gdy Chada nie ma w pobliżu, to pierwszy lepszy samiec, który ma najwyższy testosteron w towarzystwie, jest podświadomym Chadem

Nie można się dać wyruchać przez jakieś lankleciary i manleciary, pamiętajcie panowie
@generalnyprzeglad: jesteś debilem. W wielu przypadkach te wysokie są całkiem normalne I doceniają to co mają. Nie spotkałem się z kobietą wyższą ode mnie która by była tak
Rozczeniowa jak julki. Na zdjęciu masz laske 175-180 cm I niskiego faceta. Beka jest z tego, że on jest niższy niż przeciętnie, a nie ona wyższa.
@wilhelm99: Rozwazam hipotetyczna sytuacje.
Ale poza tym:
-byly takie, ktore chcialy ode mnie atencji. Oczywoiscie wysokie w zwiazkach ze wzrostakami. Nie dalem im tego co chcialy. Zemsta na mnie XD
-stare baby, ktore usilnie mowia mi czesc, bo chca sie odmlodzic. Oczywiscie ze wzrostakiem w zwiazku. No ale czterdziecha, on taki mlody kurla, nie moze mi dzien dobry mowic XD
Logika bab. Normalnie toby cie opluly, ale jak odpala im sie
@generalnyprzeglad syn ma w pracy koleżankę 185 cm wzrostu xD a on ma 182 i mu mówi zawsze że jest wyższy od niej. A kiedyś ich widziałem to mi się wydawało że ona ma z 190 a on z 180 xD jak się jej pyta ktoś ile ma wzrostu to mówi 175 xD a jak coś rozmawiali od ilu facet jest wysoki mówiła że 170. I ona jest spoko kilka lat ma