Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, prosze o radę, nie mam się komu wygadać, nie ma mi kto doradzić, a poza tym wstydzę się tego. Jestem mężatką od 8 lat mąż prawie idealny (ale tylko dla osób z zewnątrz). Pracuje, zarabia, nie buja się po knajpach- właściwie to nigdzie nie chodzi. przychodzi z pracy otwiera piwo potem kolejne, ostatnio zrobiłam dochodzenie i odkryłam że wypija około 5 piw dziennie, codziennie, w weekendy dochodzi wódka( nigdy nie pije sam bo wg niego to alkoholizm!!) Ale w piciu po kryjomu około 5 piw dziennie codziennie problemu nie widzi. Żyjemy sobie spokojnie on się piwa opiekę i nic mu się nie chce praca-piwo-spanie. Mamy dziecko, nigdy nie był z nim na spacerze bo nic mu się nigdy nie chce, ja pracuję na pół etatu, sprzątam gotuje piorę sama ogarniam cały dom (dodam że mój dom bo mieszkamy u mnie) raz na pół roku szanowny pan ma gorszy chumor robi się chamski i agresywny, nigdy mnie nie uderzył ale boje się że to kelwestia czasu. Najgorzej jest to że nadal mi na nim zależy, nie chce się rozstawać, żadne rozmowy nic nie dają on twierdzi że piwo to nie alkohol i że przesadzam. Wiem że siłą go na leczenie nie wyśle, nie wiem czy powinnam mu walizki wystawić nie mam pojęcia co robić. Wczoraj o 19 już spał o 24 sie obudzil i siedział do 3:30 oczywiście z piwskiem bo wcześniej upił się z bratem, specjalnie mnie obudził jak wracał spać, pokłóciliśmy się oczywiście znowu był chamski i agresywny, w nerwach schowałam mu całe piwo jak wstanie nie wiem co zrobi, szczerze to się boję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f82cc36605297c54a62bc9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania powiedz mu spokojnie jak się czujesz gdy on tak się zachowuje, że boisz się o wasze wspólne zycie. Niech zobaczy na Twojej twarzy, oczach, jaki to ma fatalny wpływ na Ciebie. Bez nerwów, niech zobaczy, że Ci na nim i na was zależy. Pokaż mu uczucie. Mam nadzieję, że coś w sercu mu się przestawi i będzie miał nowe postanowienie. Nic mnie nie rusza bardziej niżeli gdy widzę, że to co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: zdrowotne właściwości piwa zaczynają się dopiero od 6 - 8 piw dziennie, także upomnij go ze za mało piję. A tak serio to myślę, że 3 piwka można walnąć. Myślę, że może mieć stresa przed tobą że chce się napić co powoduje że piję więcej. Może zachowała byś się czasami jak czlowiek i usiadła z nim i wypiła piwko i pogadała. Pamiętaj, że nakazy i zakazy działają na faceta jak