Wpis z mikrobloga

Potwierdzenie zamówienia Questa 2 wysyłają dopiero po jakimś czasie, czy powinienem od razu dostać maila? Dzisiaj z rana złożyłem zamówienie, pobrali mi z Revoluta 1 $ zapewne żeby sprawdzić kartę, ale na tym koniec. Nie otrzymałem maila z zamówieniem. Na koncie, w zakładce zamówienia też nic nie ma. Czekać cierpliwie, czy napisać do supportu?
#oculus #vr
  • 15
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: @AlphaOmega: @xgre:
Trochę dziwna sprawa. Nawet support nie wiedział jak mi pomóc. Nie mają do mojego maila i konta przypisanego zamówienia, ale zamówienie ewidentnie przeszło, bo autoryzowało moją kartę. Pytałem się, czy mogą sprawdzić zamówienie na podstawie adresu, na który było zamówienie i niestety mogą to sprawdzić jedynie gdy mają numer zamówienia. W końcu doszliśmy do wniosku, że muszę jeszcze raz złożyć zamówienie, a gdyby za wcześniejsze pobrało
  • Odpowiedz
@Frexor: Napisałem w sumie teraz, że dwa dni temu zamówiłem a hajs dalej jest na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kiedy go pobiorą, może jutro odpowiedzą; dam znać.

// na stronie mam status zamówienia: otwarto czyli wstępnie chyba przyjeli, pewnie chwile zajmie póki wyślą bo raczej nie bez powodu jest czas oczekiwania 2-3 tygodnie xD
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: to ja bym raczej się aż tak nie spieszył z pobraniem kasy, no ale zapytać warto ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja już nawet Virtual Desktop kupiłem, a jak widać, nawet gogli nie udało mi się zamówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lodowka_z_piwnicy: ale to było oczywiste, że to preorder ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzisiaj jest chyba premiera i wysyłają zgodnie z listą zamówień. Im wcześniej zamówiłeś, tym wcześniej otrzymasz. Przy składaniu zamówienia miałeś podaną szacowaną datę wysyłki. Ja przed chwilą ponownie zamówiłem i szacowany termin dostawy to 28 października.
  • Odpowiedz
ale to było oczywiste, że to preorder ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Frexor: niby tak, ale sugerowałem się tutaj że będzie jak z grami pre-order, że płacisz zanim w ogóle wyjdzie xD i że tutaj będzie tak samo, zabuliłbym te 1560 i czekałbym miesiąc albo więcej. No nic, byleby do 28-ego.
  • Odpowiedz