Wpis z mikrobloga

Mireczki, który z poniższych materacy lepszy? Może ktoś ma lepszą propozycję 200x140cm?
Przy okazji możecie polecić stelaż.
Za Benet przemawia 60 dni testu, cztery warstwy, za Hilding "status wyrobu medycznego" i zależnie od sklepu ileś dni testu, ale raczej mniej niż w Benet.

2950.00 PLN Pianka termoelastyczna 5 cm https://www.benetsleep.pl/materac-benet-plus @BenetSleep macie jakieś zniżki dla mireczków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2699,00 PLN Pianka termoelastyczna 7 cm https://hilding.pl/produkt/materace-termoelastyczne_19/hilding-rumba_23.html

#materac #materace #lozko #sen

Dla zasięgu #rozdajo bonifikarty McDonald's ważnej do 30.11.2020, losowanie 13.10 po południu, wysyłka prawdopodobnie paczkomatem. Zdjęcia karty z regulaminu McDonald's, bo nie chce mi się robić zdjęć.
Narun - Mireczki, który z poniższych materacy lepszy? Może ktoś ma lepszą propozycję ...

źródło: comment_1602445302xYxdZVvhhRB45005WhLZ4F.jpg

Pobierz
  • 16
@MichuFlet: Benet jest sumarycznie grubszy 28 vs 22 cm, Hilding ma 2 cm więcej pianki termoelastycznej, która jest na wierzchu, czyli łącznie 2 rodzaje pianek, Benet nad pianką termoelastyczną ma jeszcze dwie inne pianki, łącznie 4 rodzaje i weź tu wybierz co lepsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Narun ten który wygodniejszy. Jedź do sklepu (jeżeli mają stacjonarny), posiedź, poleż i sprawdź. Wybieraj raczej twardszy niż miększy, miękkie są fajniejsze na chwilę, ale po spaniu strasznie bolą plecy
@mexi: oba byłyby na krótką metę prawdopodobnie równie wygodne
@BenetSleep to, że na piance termoelastycznej są jeszcze dwie inne pianki nie psuje jej działania? Na Hilding Rumba górna warstwa to od razu 7 cm pianki termoelastycznej, a na Benecie najpierw jest 2 cm SOYA + 4 cm pianki lateksowej
@Narun:
Zastanów się przede wszystkim, czy jesteś osobą, której będzie się rzeczywiście chciało odesłać materac, jeżeli okaże się, ze nie do końca odpowiada Twoim wyobrażeniom, czy raczej machniesz ręką stwierdzając, ze ‚jakoś to bedzie’.
Jeżeli zakładasz z góry, ze opcja zwrotu jest realna, bierz beneta. Te dwa miesiące to akurat odpowiedni okres, żeby porządnie wypróbować materac.

Jeżeli nie- jako trochę zawiedziony użytkownik Beneta- poleciłbym chyba tą drugą opcję, jeżeli rzeczywiście mają
@Narun: Zdecydowanie nie psuje a wręcz jest to wskazane. W przypadku klasycznej pianki termoplastycznej, która dopasowuje się do ciała poprzez akumulację ciepła i uplastycznienie, istnieje spore ryzyko, że jako wierzchnia warstwa będzie się za mocno nagrzewała i powodowała spory dyskomfort. W Benet+ jest ona pod lateksem. Pianka SOYA to pianka, która idealnie dopasowuje się do ciała ale dzięki zupełnie innemu składowi nie ma efektu nagrzewania się i spokojnie może być stosowana
@Narun: Ja mogę tak jak ktoś wyżej polecić jyska. Mam coś takiego, wybierałem twardy bo swoje ważę i póki co nic się z nim nie dzieje, a śpi się wygodnie.

https://jysk.pl/sypialnia/materace/materace-sprezynowe/gold/materac-160x200-gold-s25-dreamzone?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw_Y_8BRBiEiwA5MCBJo_gMqMdqGO70P2-aAVi5ZdQWBBsTdTN-zMi8vf59YdTnj52rekw8hoC6g0QAvD_BwE


@sobiera: Zapomniałem napisać, tylko pianki, sprężyny mi się źle kojarzą nawet jeśli te nowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Narun: nie znam terminologii ale obczaj sobie TWARDY/BARDZO TWARDY materac. Mialem taki kiedys w wynajmowanym. Pierwsza