Wpis z mikrobloga

@AirCraft: Hejtuje tych co idą na studia żeby tylko iść, i pokazać jakimi są wykształconymi ludźmi bez przyszłości. Ci co dobrze dobierają studia, pod względem rynku, zainteresowania zazwyczaj zarabiają duże kokosy.
@AirCraft: też mam 25 lat i od 19 roku życia staram się do czegos dojść. Change money good price miałem ekipę budowlaną, teraz mam restaurację. Staram się o kredyt na kolejny biznes, a w przyszłym roku na bank otworzę ze wspólnikiem kolejną restaurację. Ale nie kazdy nadaje się do bycia przedsiębiorcą. zresztą na początek potrzebna jest praca, potem powinno się myśleć o własnym interesie. W PL teraz ciężko o normalną pracę.
@Rohnin: Nie implikuj tego w tę stronę. Nie wszyscy imigranci czyszczą kible. Wielu pracuje na naprawdę fajnych posadach za dobry hajs, jednakże oni zazwyczaj nie agitują nt zalet emigracji. Natomiast reguła jest taka, że im ktoś głośniej wychwala jak to w UK zajebiście, tym #!$%@?ą robotę wykonuje.
@valdo: Może masz rację ale ja też we Francji zaczynałem od pomocy w budowlance żeby coś osiągnąć. No i imho miałem co prawda styczność tylko z Austrią i Francją ale tam jest po prostu dużo łatwiej cokolwiek osiągnąć niż w Polsce.
@Rohnin: Ale nie robiłeś sobie przy tym 100 słit foci tygodniowo na fejsika by pokazać "światowe życie" i nie jeździłeś do PL szpanować hajsem przed kolegami po socjologii, tylko grzecznie piąłeś się w górę przy pomocy własnej pracy.