Wpis z mikrobloga

@f8at3: Może być drożej niż w stolicy, chyba że na jakiejś wsi znajdziesz norkę ale tego nie polecam.
Życie w Zakopanem nie ma nic wspólnego z wakacjami. Jesli nie chcesz być w górach na non stopie to nie bedziesz zadowolona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@f8at3: Wynajem jest w #!$%@? drogi, tu jak nie ktoś z Polski chce zarobić na wynajmie dlugoterminowym to zrobi to na krótkoterminowym i tak samo lokalsi, ceny w sklepach wyższe, a za pracę płacą #!$%@?, chyba że masz swój biznes. Teraz głównie są poszukiwani ludzie do sprzątania, ogólnie najniższe lvl w hotelu.
@f8at3: Rozważałem, żeby się na jakiś czas tam przenieść, ale im więcej o tym czytam, tym bardziej nie chcę. Mega drogo, bardzo długa zima, z tego co czytałem miejscowi są dość zamknięci na obcych.
Jeśli chodzi o ceny, to można znaleźć oferty typu "wynajmę pokój na dłużej" w cenie 1000 zł miesiącznie. Ale to tylko pokój z łazienką, bez własnej kuchni. Małe mieszkania w kiepskim stanie i na uboczu możesz ustrzelić
No i mnie zniechęcili ¯\(ツ)_/¯
Praca w służbie tfuuu ochronie zdrowia, miejsce bez problemu, roczny staż do zrealizowania w sumie gdziekolwiek w Polszy i pomyślała sobie, że coś dorzuci i pojedzie, gdzie przygoda. Ale chyba nie tedy droga (
) dzięki miraski
@f8at3: ja bym się nie zniechęcał tak szybko :) mieszkam w Zakopanem od 25 lat (przeprowadzka z miasta w wieku 5 lat), w czasie studiów mieszkałem w dużych miastach w kraju i zagranicą, pare miesięcy spędziłem też w Alpach, więc mam jakieś porównanie.
Mieszkanie tutaj to na pewno ciekawe doświadczenie, unikalne w skali kraju. Oferta regionu jest wyjątkowa - tzn Tatry i okolice, kultura nie tylko ludowa, sport, prawdziwa zima. Jak