Wpis z mikrobloga

@snack_like: Przestałem wierzyć w cudowność opon podyktowaną ceną. Obecnie na wylocie mam zimówki falkena i chyba właśnie z ciekawości założę dębicę. Dwa sezony temu zamieniłem z kolei Nokiany na hankooki z dużą przewagą tych drugich a cenowo były tanie jak barszcz.
@snack_like: dorzuć 50 do szt i kup opony a nie kondony, ja się nabrałem na Imperiale całoroczne i są tragiczne, zero przyczepności i szybkie zużycie, ale letnie i zimowe osobno są całkiem całkiem do szwagier miał przy A4 z 2010 więc ciężko coś powiedzieć, dziś bym kupił droższe ale markowe
@snack_like: ja robiłem ostatnio research i dziś zamawiałem oponki, wziąłem Kleber Krisalp HP3. Wychodzi koło 330zl za oponę w 225/45/17, więc podobny rozmiar. Polecali ją tu na wykopie, poczytałem opinie i zdecydowałem się na nie. Chociaż na początku planowałem te Dębice, bo mam letnie i jestem zadowolony.
@snack_like: Nokian jest bardzo fajną oponą, ale miałem pecha i jeden komplet się rozleciał po sezonie robiąc może 10 tyś. Trzeba unikać produkcji rosyjskiej ;/
WR D4 serio spoko nawet do RWD, a lepiej dorzucić do opony... to jednak jedyna rzecz która ma kontakt z drogą.
@snack_like: nigdy więcej syfu zwanego Imperial. Miałem je na jednym samochodzie. Tragedia. Śliskie w temperaturach około zera na mokrej nawierzchni. Dodatkowo cholernie głośne, na mokro na zakrętach huczały jakbym jechał po tarce. Znajomy mnie przed nimi przestrzegał, nie wierzyłem i zaryzykowałem. Teraz przestrzegam ja i znajomy. To gówno jakich mało. Kiedyś dobry wielosezon robił Nexen. Później przenieśli fabrykę do Chin i jakość spadła na ryj. Obecnie testuję trzeci komplet firmy Sunfull.