Wpis z mikrobloga

@TS89PL: całe szczęście wirus nie unosi się na wysokości 1 metra lub wyżej i nie musimy się o to martwić, a ten przykład jest tylko słabą analogią do maseczek
gdyby rząd od jutra wprowadził zakaz spożywania fekaliów, mogło by się okazać, że wielu nie może się z tym pogodzić ¯_(ツ)_/¯


@tbjoka: z oby dwóch stron barykady padają idiotyczne porównania i przykłady, ale przebiłeś większość z nich.
Czy ludzie na co dzień jedzą fekalia?
Bo tak, wszyscy ludzie do tej pory mogli oddychać swobodnie, bez maseczek na ulicy.
@TS89PL: no owszem, gdyby dowody naukowe potwierdzały to, to w czym problem. Chociaż ja bym wolał, żeby nie było nakazu, ja bym sobie pochodził na czworakach, a w krótkim czasie wzrosłoby średnie IQ.
@TS89PL: No ale wiesz, w podstawówce były takie informacje co to są wirusy, jak się przenoszą itp itd. Oczywiście #!$%@? z tego zrozumiałeś wiec według Ciebie równie dobrze można by zapoerdalać na czworaka., a winny obecnej sytuacji jest spisek bigfarmy i rzadu. Zabawne jak idioci próbują zdeprecjonować np lekarzy, tylko po to, żeby we własnych oczach nie być bezwartościowymi. BTW w Żeromskim w Krk najstarszy pod respiratorem ma 49 lat a
Coraz więcej osob uwaza noszeniem maski jaki kaganiec, inni uwazaja ze bez sensu na powietrzu itd.
Przeciez jak pojdziesz na rynek wiekszego miasta to jest w #!$%@? ludzi i teraz nie wyobrażam sobie zeby byli bez masek. No ale zaraz byłby lament ze mogli wprowadzić ze maski tylko na rynku w miastach powyzej 50 000. No i na bank znalazloby sie pozniej 50 innych, podobnych przypadków. A za 2 miesiące lament ze
Takich bzdetów jak pokazał op jest coraz więcej, nawet nie wiedziałem ze wśród moich znajomych są tacy ultra foliarze, nie wiem czy to chęć pokazania się jakim jest się rebelem czy psychologia tłumu. Jednego argumentu nie mogę zdzierżyć - kwestia oddychania w maskach i wywoływania przez nie chorób układu oddechowego. Jak ktoś #!$%@? nie potrafi oddychać w maseczce chirurgicznej to niech przestanie palić ruskie faje i weźmie się za siebie