Wpis z mikrobloga

SPOJLERY (wątku pobocznego, ale zawsze)
Czy można gdzieś tą szuję Charley Knowles'a znaleźć po tym jak się przypadkiem ociągało i wybił wszystkich z kumplami w Dziwnowisku? Grając w różne RPGi nie spodziewałem się, że w tej grze quest "nie będzie czekać" i sam się rozwiąże. Jakbym wiedział to bym poszedł szybciej na ratunek.
#wasteland3 #gry #rpg
  • 2
SPOJLERY (wątku pobocznego, ale zawsze)

Czy można gdzieś tą szuję Charley Knowles'a znaleźć po tym jak się przypadkiem ociągało i wybił wszystkich z kumplami w Dziwnowisku? Grając w różne RPGi nie spodziewałem się, że w tej grze quest "nie będzie czekać" i sam się rozwiąże. Jakbym wiedział to bym poszedł szybciej na ratunek.


@michael323: Ja akurat pomogłem mu wybić resztki Monster Army (z grubasem na czele) i był potem w Bizarre
@Bethesda_sucks: Dla mnie też to jest fajne i plus dla gry, tylko nie spodziewałem się tego :D Nie pamiętam kiedy ostatnio w jakiejś grze było takie rozwiązanie, też się zdziwiłem. Mogli twórcy gdzieś się tym pochwalić albo jakiś "recenzent" mógł wspomnieć ;)
Nie lubię mieć zablokowanych questów w RPGach, staram się rozwiązywać te które zacząłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)