Wpis z mikrobloga

Ja wiem, ze dopiero 2 sezon(a w sumie to 3 juz tez nakrecony z tymi samymi ziomkami), ale srednio mi sie podoba poziom polskiej edycji. Zero mocnych kobiet, faceci napompowani jak na konkurs kulturystow, a nie na tego typu zawody, a w finale po raz kolejny bylo kiepsko.

Ja nie wiem jak oni te eliminacje robia, chyba patrza na zdjecie i sprawdzaja czy ktos pasuje, przeciez to zalosne, ze taki Tomasz Niecik dochodzi dalej niz sporo normalnych zawodnikow.

Tak samo w innych krajach, zwlaszcza w USA dominuja zawodnicy mlodzi, czesto cyrkowcy lub gimnastycy, malo umiesnieni(w sensie widowiskowosci:)), ale za to bardziej elastyczni i wytrzymali. Zreszta zobaczcie nawet kto w Polsce przechodzil dalej, a kto odpadal na koniec z braku sil.

Nikt mi nie wmowi, ze w PL nie ma ludzi, co byliby w stanie to lepiej przejsc, wyglada mi to raczej na problem z selekcja, ktory mam nadzieje bedzie poprawiony w 4 sezonie.

#ninjawarriorpolska
  • 3
  • Odpowiedz
Z tego co wiem to Wojtek S. był wicemistrzem świata w OCR World Championships - czyli właśnie w tego typu zawodach tylko na świeżym powietrzu. Nie sądzę, że jest taki słaby jak piszesz. Nie chcę też bronić Niecika, ale chyba był w "agencie" kiedyś i tam już coś wspominał o treningu i wcale nie wydawał się słaby. Specyficzny, ale nie słaby.
  • Odpowiedz
@miki4ever: Niestety taki sport, że jedno podejście więc dużo zależy od przypadku. Wiele dobrych dziewczyn odpadło bo nie wiedziały, że muszą mocno wybić się z trampoliny. A to, że Niecik doszedł tak daleko to przypadek. No i same nazwiska uczestników jednak są mocne. W przedostatnim odcinku była Baranowska, daleko nie zaszła ale to chyba jedno z najlepszych kobiecych nazwisk w Polsce jeśli chodzi o ninja i OCR.

W jednym z ostatnich
  • Odpowiedz