Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 50
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:00, Środa, 14 października 2020. Imieniny: Liwii, Kaliksta, Bernarda. Słońce podniesie się dziś o 07:13. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 38 minut, w zenicie znajdzie się o 12:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:51. Ciemna noc zapadnie o 19:08, ale gwiazd można wypatrywać od 18:27.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hansim33: co do kart - skoro i tak nie chcesz nic ponad 2k rozdzielczości, to tak nie ma sensu nic ponad 2070. Zabawa pt "poczekaj, wyjdzie nowe, stanieje" to jest do najmniej tak stara, jak ja. I się pewnie nigdy nie skończy.
Co do kupna - zależy jeszcze, czy Chcesz mieć gwarancję na wszystko (w sumie to rękojmia), czy nie robi ci to różnicy. Możesz szukać pojedynczych ofert na grafikę czy
  • Odpowiedz
@buczubuczu: pacze sobie czasem peppera ale nie wiem czy chcialbym oddzielnie sobie kupowac rzeczy dla kqkutera jeny teraz mysle gdzie numer przenies telkefoniczny bo skonczyl mi sie w kwietniu mix w playu a ja tak caly czas doladowuje bo nie wiem gdzie sie przeniesc pomoz dla mnie
  • Odpowiedz
@buczubuczu oglądałam sobie w lampie lustrzanej jak ją wyciągają i było super, bardzo się wruszylam :) O dziwo, cała procedura jest baaaardzo siłowa. Padły w stronę panów doktorów komplementy, trochu smieszkowalismy ( ͡º ͜ʖ͡º) Mąż ogarniał dużo noworodków i dzieciaki go uwielbiają. Ja mam dwie lewe ręce do noworodków i zawsze u mnie ryczą od razu () Ciekawe jak nasza mini-kopia zareaguje na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hansim33: ja używam Virgin i sobie chwalę. Place 25 PLN na karcie i mam no limit SMS, telefony, MMS i 15 GB internetu (nie jestem tego w stanie przejeść, choćby na telefonie odpalić film dwugodzinny w HD i go obejrzeć). Zasięg z nadajników play. Właściwie taka sama oferta (abo jeszcze tańsza) jest na kartę z mobile vikings. Zasięg też po pleju. Nie wiem, skąd zasięg ma nju, ale oferty też mają
  • Odpowiedz
@buczubuczu: no tez zaczqlem sie zastanawiac nad tym virgin i vikingami ja teraz w playu mialem 4 gb miesiecznie no i nie wykorzystywalem tego i tyle dobrego ze to sie kumuluje to mi sie uzbieralo parenascie giga no to tam by bylo jeszcze lepiej no i dzekuje dla ciebie za to ze odpisales i poradziles
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shitty_support: o proszę, małżonka rodziła naturalnie, to ja nic nie wiem o żadnym lustrze. Ale dobrze, że to dają, chociaż znowu mnie jako mężczyźnie zabronili patrzeć (w sensie - jak zaczęło się parcie, to już nie mogłem odejść, panie Położne niechętnie puściły mnie do toalety po urodzeniu łożyska, a przed końcem szycia). Tak, jakby to nie wiem, coś strasznego było xD krwi się nie boję, regularnie oddaje, nie wiem, może chodzi
  • Odpowiedz
@buczubuczu: zdarzało się oglądać na zdjęciach łożyska po porodzie, więc jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy chciałby to zobaczyć, a po drugie, rozumiem lekarzy, bo wielu osobom zebrało by się na odruch wymiotny albo uraz psychiczny - już słyszałam historie, że faceci byli na porodzie, bo sami chcieli, a potem, jak zobaczyli jak to wygląda, to nawet do partnerki i dziecka nie chcieli podchodzić
  • Odpowiedz
@omi-omi: a widzisz, ja z kolei doświadczyłem jako obserwator tego wszystkiego. W sumie łożysko chętnie bym podotykał, skoro i tak idzie jako odpad medyczny klasy 606 (chyba) na spalenie, to co mi szkodzi (wiadomo, po tym, jak położne sprawdzą, czy jest całe i czy nic nie zostało). Na pewno widziałem z daleka - dziwne takie, galaretowate, ale w sumie spróbowałbym.
A do żony nie mam żadnego urazu i właściwie nie miałem,
  • Odpowiedz