Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie głównie do #rozowypasek,ale niebiescy też mogą się wypowiedzieć co myślą o tej sytuacji

Co byście zrobiły gdybyście zobaczyły, rozmowę z jego pierwszą ex ,gdzie nie powiedział, że do niego napisała?

A sytuacja wygląda tak:

Jestem z moją dziewczyną prawie rok,to jest mój 3 związek,układa nam się,dogadujemy się,jest miło i ogólnie kochamy się.Moja dziewczyna wie o tym, że z pierwszą dziewczyną rozstaliśmy się w dobrych relacjach bo poprostu przeprowadziła się na drugi koniec Polski i uznaliśmy,że to nie dla nas być w związku na odległość,ale mamy ze sobą kontakt głównie koleżeński ,jesteśmy znajomymi na fb,no i jakieś raz czy dwa razy do roku głównie to ona pisze co tam słychać czy z jakimiś życzeniami, no i odkąd jestem z moją dziewczyną kilka dni temu do mnie napisała,wymieniliśmy kilka ogólnych wiadomości co tam u nas ,coś o urlopie,korona i te sprawy. Nie powiedziałem o tym różowej bo uznałem,że poprostu to nie jest nic takiego,zwykła kilkunastominutowa rozmowa na ogólne tematy.No i przedwczoraj gdy była u mnie dziewczyna dałem jej tableta(nieistotne do czego)a sam poszedłem zrobić nam kawy,no po włączeniu tableta przyszły powiadomienia z całej naszej rozmowy z moją ex,skąd to wiem dopiero wczoraj wieczór mi powiedziała jak pisaliśmy,bo cały dzień i przedwczorajszy wieczór kminiłem czy coś się stało,noni okazało się,że przeczytała tą rozmowe bo po włączeniu powiadomienia i to co pisaliśmy zaczęło przychodzić jedno za drugim,wiem ,że źle zrobiłem ,powinienem jej o tym powiedzieć ,że pisaliśmy,przeprosiłem ją i naprawdę głupio mi teraz ,ale też uważam, że ona troszeczkę przesadza,mówi ,pyta co z nami będzie,czy chciałbym do niej wrócić,ogólnie jest przez to w kiepskim nastroju psychicznym jakbym ją co najmniej zdradził,dzisiaj się widziny i chce pogadać z nią w cztery oczy ale nie wiem co z tego wyniknie. Co sądzicie na ten temat?

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f864a7f605297c54a62c447
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz