Wpis z mikrobloga

Ministerstwo Zdrowia planuje przekształcenie WSZYSTKICH oddziałów wewnętrznych we WSZYSTKICH szpitalach w oddziały covidowe.
Wszystkie zabiegi planowane mają być odwołane, a jak kogoś z wypadku przywiozą to #!$%@? nie wiem, na izbie przyjęć będziemy go operować XD

Teraz już nie czuje, że pracuje w #sluzbazdrowia tylko w cyrku. Ale wszystkie zwierzęta zdążyły uciec i zostały same klauny.
#koronawirus
  • 45
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac w szpitalu w którym pracuje mają przekształcić oddział dermatologii okulistyki i endokrynologii w oddzialy covidowe. Moim zdaniem to trochę lepszy pomysł niż likwidacja oddziału wewnętrznego.
Po otwarciu oddziału covidowego już pierwszego dnia były zajęte wszystkie 22 łóżka, I tu ciekawostka - żeby wejść na oddział covid trzeba przejść przez neurologie
  • Odpowiedz
@Toxicowski: nosz #!$%@? trzy razy w komentarzach pytanie o źródło, WYŻEJ WKLEIŁAM WYJAŚNIENIE

@myszate: okulistyke? u nas jakby przekształcili to byłaby ogromna lipa, okulistyka jako tako jedyna nam spina budżet przez zabiegi na jaskrę i zaćmę.

żeby wejść na oddział covid trzeba przejść przez neurologie

u nas przez izbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W każdym szpitalu ma powstać odział i tyle od dyrektora zależy jaki odział „poświęci” z tym wewnętrznym to pewnie dlatego że raczej szpital na wewnętrznym nie zarabia. Tylko weź później są takie kwiatki że pacjenta z 2.8 hgb ląduje na ortopedii bo nie ma miejsca na wewnętrznym bo tam kowidki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac: ooo dobrze wiedzieć, dzisiaj mialo być spotkanie pracowników z dyrektorem u mnie ale gdzie pilnie wybył, moze właśnie dostał nowe wytyczne. U mnie juz chirurgię zamieniają w covidowy oddział. No cóż operacje widać mogą poczekać.
  • Odpowiedz
@gupio: nie mam źródła, dyrektor mojego szpitala powiedział na porannym zebraniu, że taki jest plan i trwają rozmowy w ministerstwie a my się mamy już szykować bo mamy oddział wewnętrzny


Skoro nie masz źródeł to plan jest taki żebyś się #!$%@? łbem o ścianę a jeżeli z tym dyrektorem to prawda to on powinien zrobić to samo.

Ja #!$%@?ę, za takie wpisy powinno 30 000 grzywny a nie za brak maseczki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jatylkozapytac:

przecież to by była eutanazja dla ludzi 70+ xd


Co za pech, że akurat ta grupa... Nie wiem, jak państwo się podniesie po tej stracie. Jestem absolutnie pewien, że zrobią wszystko, żeby ich uratować!

  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: @myszate: pracuję na dermatologii, mają nas przekształcić w covidówkę, a my nie mamy nawet tlenu w ścianie ¯\_(ツ)_/¯ już pomijam fakt, że my umiemy leczyć trądzik i łuszczycę, a nie niewydolność oddechową ()
  • Odpowiedz