Wpis z mikrobloga

@joolekk jak Kidawa już odpowiadam( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedyś spotkałem tu pisowca i sie kłócił ze mną, mówił ze karty zostaly zmarnowane bo kidawa sie wycofała i bylo trzeba robic nowe xD
@majkel_94: karta do głosowania była tylko jednym z 5 papierów za które zapłacił Sasin:
Koperta główna
Koperta na kartę do głosowania
Instrukcja głosowania
Oświadczenie o osobistym i tajnym oddaniu głosu
Karta do głosowania

Poza tym to nie był wzór ustalony przez PKW, a żeby karta była legalna potrzebna jest na niej data przeprowadzania wyborów
nawet gdyby to była prawda, że Sasin stoi na czele jakiś spółek.... to co w związku z tym?

Czy sprzeda te spółki i odda w budżetu? Czy oznacza to, że można kraść miliony, jak się ma miliardy? ja wiem, że staranie się zrozumieć pisowców jest z góry skazane na porażkę, jednak chciałbym chociaż poznać jakiś ułamek logiki stojący za tym tekstem
Wg. Mnie za roztrwonienie tego hajsu jest odpowiedzialny marszałek trzeciaosobawpaństwie grodzki. Było trzymać tak długo ustawę?
@chigcht: Był taki prezydent Komoruski. Jak walczył o reelekcję na drugą kadencje zrobił referendum i #!$%@?ł 100 mln jakoś nikt o tym nie pamięta. Albo mucha wydała 6 mln na koncert Madonny.