Wpis z mikrobloga

Potrzebny mi deload, ale nie wiem jaki jest sens tracić czas, ubierać sie, iść i tak dalej, cały ten rytuał okołotreningowy żeby machać ciężary rozgrzewkowe na 40-60%. To tak jakbym nic nie zrobił :v A wy jak robicie deloady? W przypadku bojów i akcesoriów, ile obcinacie z ciężaru i serii?
#silownia #mikrokoksy
  • 31
@kRpt robiłem deload tydzień temu
Leciałem 60-70% tego co wcześniej 3 treningi zamiast 4 i więcej cardio na rowerku. Tydzień relaksu oguem
@kRpt: deload zakłada tę samą intensywność, ale mniejszy load. Czyli teoretycznie ciężary te same. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
@kRpt ta, wcześniej miałem już problem z np wyburzaniem się w nocy i zasypianiem. Teraz tego problemu nie ma. Ale ja w sumie dawno nie robiłem jakiejś przerwy, z 5 miesięcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kRpt: ucinam ciężary do 60-70% w bojach a akcesoria zazwyczaj zostawiam takie same. No chyba, że trener stwierdzi, że w ramach deloadu porobimy gpp to wtedy płaczę jak małe dziecko XD
No dobra, w następnym tygodniu mam tydzień "1" więc trzeba zrobić i zobaczymy jak pójdzie, podejrzewam, że #!$%@?, więc wleci deload tak czy inaczej na tydzień i myśle że 50% objętości z bojów i 70-80% ciężarów będzie git.
@kRpt: ja testowalem już w uj metod deloadowych i jak na razie najgorzej sprawdził się totalny tydzień offa, zrobienie 2 treningow zamiast 4, obcięcie serii i ciężaru o 50 procent. A najlepiej sprawdziło się robienie jednej serii roboczej na głównych bojach i obcięcie asyst ewentualnie uciecie cięzaru z roboczych o 20 procent max
via Android
  • 0
@DywanTv 2 tygodnie temu ciężar 7,5kg większy zrobiłem na tą samą ilość powtórzeń. To oznacza że jest coś źle. Poza tym ostatnio pisałem wysryw o złym samopoczuciu na treningu.
2 tygodnie temu ciężar 7,5kg większy zrobiłem na tą samą ilość powtórzeń. To oznacza że jest coś źle. Poza tym ostatnio pisałem wysryw o złym samopoczuciu na treningu.


@kRpt: zrób pivot, wypoczniesz przy i tak dość wymagającym treningu.