Wpis z mikrobloga

Teraz ciezko bez testow


@bigger: co to za pierdoły piszesz, Grecja owszem, ale spokojnie polecisz do Bułgarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Francji, pojedziesz do Słowacji, Czech, Niemiec, Austrii, świruje Słowenia ale są ładniejsze kraje i fajniejsi ludzie niż DDRy Jugosławii, na Ukrainę też bez problemu się dostaniesz. Ogólnie to w goglach wpisuj dany kraj i dopisek MSZ, będziesz miał prawdziwe dane, bo gunwo portale typu Interia, Onet, WP straszą tylko i wypisują
@ramirezvaca Ty w ogóle przeczytałeś co tu było napisane? Mowa o samolocie.

Na Ukrainę, tak ? I co kwarananna 14 dni jeslii Cię wpuszcza .

Do Czech ? No super. Nawet knajpy są zamknięte.

Pomijam że później jeszcze trzeba wrócić A w przypadku samolotu to niestety mocno niepewne.
@bigger: ale piszesz bzdury, od 28 września Ukraina jest otwarta, co do Czech i Słowacji też piszesz bzdury w zeszłym tygodniu w weekend byłem w rejonie Małej Fatry, wszystko działa normalnie (już był stan wyjątkowy) do Czeskiego Cieszyna mam rzut beretem i w Czechach jest dużo lepiej niż w Polsce z żółtymi strefami. Jak czegoś nie wiesz, to nie kłam.

Co do lotów, też głupoty piszesz w przypadku UE wycieli numer
@ramirezvaca po wjeździe do UA mamy kwaranatnne. W Czechach byłem wczoraj. Co prawda tylko po motocykl A nie turystycznie, ale wszystko pozamykane np. Restauracje. Szkoły zdalnie podobno itd..
I jeszcze raz pisze: była mowa o samolocie.
@bigger: do 28 września była kwarantanna, obecnie nie ma

samolot jak napisałem wcześniej, Włochy, Hiszpania (coś zamieszane jest z wyspami) , Portugalia (tu odpada Madera ale nie do końca bo robią test na miejscu), Francja, Niemcy, Szwecja, pewnie jeszcze parę innych krajów. Za parę dni lecę Malpensy i jakoś da się lecieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)