Wpis z mikrobloga

Jeżeli to stricte gier to brałbym i9 jeżeli chcesz brać już, jak możesz zaczekać to poczekaj od wypuszczenia jakiś miesiąc-dwa i dopiero sprawdź wydajność bo jak wiadomo różne smaczki wychodzą po miesiący
a w grach teraz będą lepsze lub mniej więcej równe.


@nowywinternetach: Jak będą równe to taki średni wyczyn, szczególnie, że tanie nie będą. Ale jak by amd odbiło ostatni bastion Intelowi to by było coś.
Czemu średni wyczyn jeśli w grach równy lub lepszy i dominacja w apkach?


@nowywinternetach: Jeśli będą równe w grach z Intelem to średni wyczyn bo nie będą tanie. I się może okazać, że do gier przy tej samej wydajności Intel tańszy...

Jeśli prześcigną w wydajności w grach intela i tu mam na myśli jakaś zauważalną różnice a nie 1% no to to będzie coś i trzeba będzie bić im głośne brawa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheOutskirs: ryzeny 5000 będą ostatnimi na socket AM4. Intel no cóż, co generację/dwie wymusza zmianę płyty głównej. AM5 ma już być na pamięciach DDR5 więc osobiście bym czekał jeśli nie mam ciśnienia na wymianę kompa na już.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matwes: @TheOutskirs: ja np. Kupiłem około 2013 roku procesor Intela z rodziny Skylake. CPU to potrafi obsługiwać i ddr3 i ddr4 w zależności od płyty głównej bo były nowsze i starsze a nawet osbugujace oba formaty. Niestety pożydzilem na ddr4 bo miałem mocno spięty budżet i kupiłem ddr3 ponieważ nowsze kości były znacząco droższe a w benchmarkach i w grach dawały 2% więcej wydajności więc olałem temat powiedziałem że nie
@Variv: ja to nie wiem, ile można być tam fanbojem? intel został zmasakrowany i pogódź się z tym już a nie próbujesz zakłamaywać rzeczywistość


@Jurigag xD bardzo się cieszę, że Intel obrywa. Mam nadzieję, że oberwie równie mocno w grach. Im lepsze cpu zrobi amd tym lepiej dla konsumenta.

Nie chwalenia pod niebiosa amd za wszystko co robię to jeszcze nie fanboystwo Intela.