Wpis z mikrobloga

Ludzie ale to wszystko się sprowadza do tego o czym mówiłem już w marcu, to, że ja dureń, a tu proszę to co mówiłem, że ten wirus przy dzisiejszej globalizacji się nigdy nie skończy, leku ani szczepionki nie będzie, a jeśli nawet szczepionka będzie to już musztarda po obiedzie po albo wirus do tego czasu sam jakimś cudem zniknie albo zmutuje do innej postaci, naukowcy to tylko potrafią się mądrzyć i nowe komórki lub komputery robić, ale żeby w zdrowie zainwestować to nie, trzeba hedonizm tylko uprawiać, naukowcy to tylko potrafią do góry głowę zadzierać jacy to oni mądrzy, że kozy w nosie widać, a przyjdzie pierwszy lepszy wirus to rozkładają ręce i nogi, bo to nie jest jakiś super wirus, kiedyś przyjdzie naprawdę wirus, który będzie miał śmiertelność na poziomie 80 procent, teraz to nie jest jakaś hekatomba czy plaga egipska, natomiast tak dalej żyć się nie da, są tylko dwie opcje dla ludzi, albo żyć normalnie tylko ostrożniej, albo zakopać się w ziemi uprzednio robiąc zapasy, bo jak widać ani to nie zniknie, ani szczepionki czy leku nie będzie, ale oczywiście co ja tam wiem, należy przecież uprawiać lewackie ble ble

#koronawirus #takaprawda #polska #polityka
  • 8
@Rumix24: nie muszą się wszyscy zaszczepić, aby przyniosła skutek.
Wystarczy, że zaszczepi się nawet połowa, a transmisja wirusa zostanie mocno zmniejszona. Uwierz, że będą chętni i tych szczepionek będzie brakować hurtowo.
@dobrzecisiewydaje: wszystkie praktycznie są na tym samym etapie i ich wdrożenie planuje się na grudzień/styczeń
zdarzają się różne przypadki, które powodują czasowe wstrzymanie prac, ale oni pracują na takich grupach (40 000+ osób), że niemożliwym by było gdyby nie wykryli skutków ubocznych