Wpis z mikrobloga

#koronawirus #zabka

Jestem dumny, że pracuje dla Żabki :D
Przy każdej sposobności firma gra polskim urzędom na nosie.
Zamykać placówki na weekend? Przecież to placówka pocztowa!
Godziny dla seniorów? ŻabkaApp + tablety dla sklepów, żeby tak obsługiwać
PRogram lojalnościowy i wielosztuki
A za niedługo automaty na butelki i puszki.

BRAWO!
  • 114
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: Nie gra na nosie tylko ma zajebiste układy na monopol, a wszyscy którzy robia na swoja reke musza zamykac interes bo im sie nie opłaca, wielosztuki kosztuja więcej niz w innych sklepach pojedyncze produkty.
  • Odpowiedz
@Biszkopcik: brawo. To tak jakbyś lizał dupę koledze lokalnego mafiosa, że jedyny bar w okolicy otwarty to u niego, a wszystkie inne się pozamykały. Brawo, brawo. Kolega-gangster kazał wszystkim innym się pozamykać albo połamie dzieciom nogi i zgwałci żonę, jedynie swojemu kumplowi pozwala jako tako działać tj. przymyka oko na jego działalność bo to "swój" a ty mówisz brawo, co za wspaniały właściciel pubu co opiera się mafii i jej naciskom.
  • Odpowiedz
  • 0
@JimNH777 Idz sie leczyc xD

@xstempolx Z orla na zabe? Byloby ciekawie :o

@turtledove Wole chyba nie wiedziec :D Tagujesz #poznan to albo CLPL albo centrala ;)

@Herbaciany_Kliper Nikt nie kaze kupowac ¯_(ツ)

@squ6d Wielosztuki dla nnie to w sumie piwka tylko sie licza ;)

@progressive Wiesz co. Smiesza mnie wpisy z powiazaniami, jakby pogrzebac dokladnie to w kazdej spolce znajdziesz ,,persony". Ci co pisza o rydzyku to zyja w swojej
  • Odpowiedz
  • 0
@onuceSzatana Kary? I myslisz, ze sa bez winy? :D

Mam kolezanke franczyzobiorczynie, ktora jakos prosperuje bardzo dobrze i zadnych kar nie ma. Czemu? Bo dba o sklep, czystosc, asortyment, a na CL nie wysyla odpadow komunalnych tylko posegregowane smieci. 99% kar to niepilnowanie swoich pracownikow, ich pracy i swojej firmy. Dziwisz sie, ze zabka dba o czystosc w sklepie i cala otoczke jak de facto wszystko do niej nalezy? A franczyzobiorca ma
  • Odpowiedz