Wpis z mikrobloga

Jak rozumiałem tęczę zanim miałem jakikolwiek kontakt z tęczakami:
- chęć bycia akceptowanym

Jak tęczę widzę dzisiaj:
- nienawiść do Polski
- umiłowanie lewicowej Unii Europejskiej
- aborcjonizm
- feminizm
- filosemityzm
- sodomia
- manipulowanie poprzez niemoralne działania
- terroryzm i wandalizm
- płatny trolling polityczny

Dobra robota, #neuropa #polska #spoleczenstwo #bekazlewactwa
RoastieRoast - Jak rozumiałem tęczę zanim miałem jakikolwiek kontakt z tęczakami:
- ...

źródło: comment_1602863552UoxuZ0AMyF7CA4winLk4m6.jpg

Pobierz
  • 15
@RoastieRoast: a wy z kolei obrzydzacie znaczenie słowa "patriotyzm".
Przez prawackich ekstremistów, kiedy ktoś o sobie powie "patriota", budzi skojarzenia z szowinizmem, nacjonalizmem, niechęcią do wszystkiego co obce, a nawet zapieraniem się przed nauka języków obcych ¯\_(ツ)_/¯
@Tyraxor: dobrze gada! Żaden obcy wywiad nie nasrał do naszej polityki wizerunkowej, jak polscy pseudo "patrioci".

Będę powtarzał do porzygu: żadna skrajność nie jest dobra, ale tak jak lewakom zdarza się być zabawnymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kotouak:

dobrze gada! Żaden obcy wywiad nie nasrał do naszej polityki wizerunkowej, jak polscy pseudo "patrioci".

Wiesz jak wielu z tych "patriotów" jest finansowanych przez ruskich? To jest majstersztyk z ich strony. Niszczą w Polsce myśl patriotyczną i wmawiają idiotom, że to wina złej unii i rowerzystów, a ostoja normalności znajduje się na wschodzie
@van-der-staas: nie ma na to oficjalnego potwierdzenia, ale sporo na to wskazuje. Ja bym się nie zdziwił, gdyby to okazało się prawdą.
Jednak póki co - za rękę nie złapałem, więc wstrzymam się z "wydawaniem wyroków".
@RoastieRoast

- nienawiść do Polski

- umiłowanie lewicowej Unii Europejskiej
- aborcjonizm
- feminizm
- filosemityzm
- sodomia
- manipulowanie poprzez niemoralne działania
- terroryzm i wandalizm
- płatny trolling polityczny

Fajne urojenia.

Nienawiść do polski?

To jakakolwiek krytyka to nienawiść? No i nie zapominajmy, że prezydent Polski, nazywa lgbt ideologią. Same powody do miłości.

Umiłowanie lewicowej unii europejskiej? Tej która optuje za równymi dla nich prawami? Dziwisz się im? Jaki jest