Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sex #zwiazki nie chce mi się pisać całego wywodu, powiedzcie mi mireczki lub mirabelki w jaki sposób mam zasugerować mojemu facetowi żeby brał jakieś kapsułki na przedłużenie sexu? 6 ruchów płytkich i dochodzi, to nawet nie trwa minutę. Jak mu kupię to będzie kłótnia, rozmawiać na ten temat nie chce a mnie ogarnia taka frustracja że czasami mam ochotę wstać i wyjść. 8 lat związku here i ani razu mnie nie zadowolił. myślę o znalezieniu sobie kogoś na boku dla samego zadowalania mnie ale to już kur...kie zagranie by było.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f89c46c605297c54a62ca40
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
WybranaProgramistka: na przedwczesny wytrysk nie bierze się jakiegokolwiek gunwa z apteki, to tak nie działa. Zamiast się denerwować, przestań zgrywać księżniczkę, tylko porozmawiaj z nim, ale z troską i wyrozumiałością, a nie z fochem. Z takim roszczeniowym podejściem wpędzisz go tylko w kompleksy i wcale lepiej nie będzie.

Zaakceptował: LeVentLeCri

@AnonimoweMirkoWyznania: Porozmawiaj z nim o tym na spokojnie. Jak to możliwe, że tyle lat związku i dopiero teraz jest problem ? Są różne możliwości od wzmacniania mięśni kegla po farmakologie. Może warto też przejść się do seksuologa ? Też warto poczytać coś z książek Lwa-Starowicza.

Najistotniejsze jest wsparcie, rozmowa, wspólnie można z wszystkim sobie poradzić - tylko trzeba chcieć.
SzklanaElfka: Wielokrotnie podejmowałam próbę rozmowy, źle mnie zrozumieliście. To nie ja nie chce rozmawiać tylko mój M. On chyba w tym nie widzi problemu, M ma 34 lata więc nie jest to małolat. Do lekarza nie pójdzie A jak tylko podejmuje próbę rozmowy w sposób spokojny absolutnie nie robię mu wyrzutów to zamyka się w sobie

Zaakceptował: LeVentLeCri

@AnonimoweMirkoWyznania do seksuologa marsz. Porozmawiaj z nim że to też wpływa nie Ciebie, on prawodpodobnie ma kompleksy na tym punkcie, dlatego nie chce rozmawiać i zamyka się w sobie. Opowiedz o tym jak się czujesz, zaproponuj że po seksie on może zająć się Tobą tak, żebyś też doszła. Ale wizyta u seksuologa da najwięcej, często to siedzi w psychice