Wpis z mikrobloga

Trzaskowski to człowiek ze zdecydowanie najlepszym wyczuciem politycznym w PO. Co prawda trochę opóźnione, ale zrozumiał to. A godzinę temu obawiałem się, że całą korzyść na tym zbierze Konfederacja, która jako pierwsza (słusznie) zareagowała. Nie rozumiem, dlaczego PO nie potrafi tego jako partia zrobić, przecież to bardzo nośny temat. Tak powinna działać merytoryczna opozycja. Tym bardziej, że nie ma logicznych przesłanek by zamykać te biznesy.

Mam nadzieję, że większość opozycji to łyknie - wtedy jestem pewien, że się uda i szybko wrócimy na siłki ;) Wczoraj ku mojemu zdziwieniu sprzeciwił się temu nawet Śmiszek
#polityka #4konserwy #neuropa #bekazpisu #mikrokoksy #koronawirus
r.....6 - Trzaskowski to człowiek ze zdecydowanie najlepszym wyczuciem politycznym w ...

źródło: comment_1602925516xk3kfwsCzMcLQN2mxnULzo.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@nikifor:

Dziś ma startowac jego ruch a tymczasem nas wczoraj w Warszawie wyruchał na opłatach za śmieci, szczególnie tych, którym miasto nie dało rady doprowadzic kanalizacji i wodociągu


W jaki sposób wyruchał? Chętnie przeczytam uzasadnienie.
  • Odpowiedz
  • 1
@rorf46

Tak powinna działać merytoryczna opozycja

Jak był strajk przedsiębiorców, to powoływał się hipokryta na niekonstytucyjne rozporządzenie, a teraz je krytykuje xD xD Mylisz populizm z merytoryką.
  • Odpowiedz
@rorf46: tak super zmysł polityczny bulwo jak np. ciągle #!$%@? o LGBT co go kosztowało prezydenturę. Najgorsze jest to że jak dzbany z po znów go wybiorą na kandydata to gamonie twojego pokroju będą się spuszczać jaki super kandydat i #!$%@? z tym ze w skali ogólnopolskiej jest niewybieralny


@FrasierCrane: że Trzaskowski ciągle #!$%@?ł o LGBT? XD Chyba TVPiS przedawkowałeś, on ani razu w czasie kampanii nie wymienił słowa „LGBT”
  • Odpowiedz
@Neubert: nie no, 200zł miesiecznie czyli 2400zł rocznie za wywóz śmieci dla 4 osobowej rodziny (wzrost ponad 100% a w przeciagu 7 lat 5-krotnie) to niedużo. Co ja się w ogóle czepiam!

PS: Ty w ogole przeczytałeś skąd się ta kwota wzięła?
  • Odpowiedz
@Neubert u mnie na 4 osoby idzie 13m³ miesięcznie, a uważam że zużywamy bardzo dużo, z myciem podjazdu, codzienną kąpielą w wannie itp. A przyjęli 4m³ na osobę. Nie wiem czy założenie jest że dom ze studnią produkuje więcej śmieci, w każdym razie 200 pln miesięcznie za wywóz śmieci to masakrycznie dużo. I całkowicie zniechęca do zachowań proekologicznych skoro nie masz wpływu na kwotę. Przy powiązaniu z wodą obstawiam o połowę mniej
  • Odpowiedz