Wpis z mikrobloga

#kononowicz #transkrypcjeboze #suchodolski
Szanowne państwo kochani moi oto szanowne państwo była trawka a ja skosiłem dzisiaj bardzo proszę jak pięknie skoszona oo szanowne państwo zaraz pozbieram te śliwy do hoboka pozamiatam pozagrabuje wszystko i bedzie pieknie ładnie oo szanowne państwo kochani moi oo oo płot jak stał tak stoi szanowne państwo kochani moi i tak dalej nie chcą sąsiedzi rozbierać tego płotu i tak dalej szanowne państwo kochani moi oo jaka piękna skoszona trawka i sam skosze i nagram dla was że robie po malutku sam a on tylko chodzi i nie pomaga nie chce pomagać nic zero i szanowne państwo zablokujcie jemu kanał całkowicie dla Jarosława Andrzejewskiego i zablokujcie kanał dla Majora całkowicie z tego powodu że człowiek człowiekowi nie pomaga to nie zachowuje sie tak jak Bóg nakazuje tylko idzie drogą szatańską diabelską i szanowne państwo kochani moi bardzo prosze was przysyłajcie dla mnie piniążki przysyłajcie paczki jestem na podwórku oo pokazuje co ja robie nie tak jak on pokazuje tylko że szamie a później mówi o ty zjadłeś on po pięć razy je major on po pięć razy je Majorek oo i dziękuje bardzo państwu kochani moi tyle na razie a dalej co bede robić to bede pokazywać dla was dziękuję i życzę wam dużo dużo zdrówka szczęścia i pomyślności dziękuję #patostreamy
  • 1