Wpis z mikrobloga

Obecnie rasizm wobec białych jest bardzo silny. Nawet rasizm białych lewackich zjebów wobec normalnych białych.


@GraveDigger: przykłady jakieś konkretne poproszę, szczególnie z naszego podwórka
No chyba, że zwalnianie pracowników cytujących Biblię o kamieniowaniu gejów nazywasz rasizmem xD Wtedy racja, dobrze że ten wredny rasizm jest zakorzeniony w naturze,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vetinari moja ciekawość w niejedno dziwne miejsce mnie już zaprowadziła, ale faktycznie stawia mnie to w złym świetle ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rydzu_: Nie no, to musi być jakiś bejt jak Grażyna Żarko. Nie wierzę że to co ona publikuje to nie jest bait, spasiona świnia, feministka, samotna matka z czarnym dzieckiem. Nie można być aż tak głupim xD
  • Odpowiedz
@Rydzu_: Jak mnie #!$%@? takie przedstawianie urojonych wymyśleń jako faktów, "DAILY REMINDER", "IT'S IMPOSSIBLE, "IT'S A FACT", "YOU JUST CAN'T" "IT'S NOT A THING", no #!$%@? każdy wysryw można okrasić takimi epitetami i nagle staje się magicznie prawdą objawioną bo TAK I #!$%@?, CZEGO NIE ROZUMIESZ
  • Odpowiedz
  • 0
@Rydzu_ czasami mam wrażenie, że definicja rasizmu jest inna w języku angielskim. Raz znajomy powiedział do jednego murzyna, że jest rasistą, na co ten mu odpowiedział, że nie może być rasistą, bo jest czarny, a on biały ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz