Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak kiedyś byłem romantykiem i traktowałem kobiety z szacunkiem, słuchałem ich, starałem się, zabiegałem i nigdy nie miałem powodzenia u płci przeciwnej. Wszystko zmieniło się kiedy stałem się chamem, który nigdy nie ma czasu i nie jest zainteresowany tym co kobiety mają do powiedzenia. Zdałem sobie sprawę, że nie byłem w ich oczach męski, tylko stałem się gąbką emocjonalną, przyjacielem, powiernikiem ich problemów, a kobiety nie szukają takich oddanych mężczyzn, tylko takich który będzie stanowił dla nich wyzwanie. Taki co jej słucha i wspiera, to zawsze można mu dać dupy ale taki który jest niepokorny, olewa ją? Oj, tak nie będzie! Ona go musi zdobyć, usidlić żeby zaczął jej słuchać! Ona tego bedboja naprostuje, to dla niej prawdziwe wyzwanie. Nikomu wcześniej się nie udało, ale jej uda się na pewno! Także chłopy olejcie panienki, a same będą skamlały o atencję. Wystarczy być "pewnym siebie", czyli udawać pewnego siebie i to im wystarczy. Możecie tworzyć bajki nie z tej ziemi, a one to wszystko połkną razem z jajami. Kobiety nie znoszą odrzucenia i niedostępności od faceta. Bądź taki, to nie będziesz się mógł od nich opędzić. Pamiętaj też żeby się nie wywyższać, bo tego również nie znoszą. Bądź olewczy, pewny siebie, udawaj ciągle zajętego, rzucaj półsłowka, nie rozgaduj się.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #seks ♯tinder #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8ca7f1605297c54a62cf1b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8