Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie: przecież chyba sam nie wierzysz w to, że Gamrot wtedy chciał walczyć z Khabibem. Wpis był dla celów marketingowych, bo już wtedy chciał odejść z KSW i trafić do UFC. Jak wszyscy wiemy, nie udało się.
Ale co do tłumaczeń teraz to też jestem zawiedziony. Ja osobiście typowałem walkę dla Gamera ale to nie zmienia faktu, że jeśli chce walczyć z najlepszymi to takiego Gruzina powinien rozjechać. Martwi to, że
  • Odpowiedz
@janekUFC: Ludzie się podniecają, a tak naprawdę ta walka niewiele powiedziała o pozycji Gamera w UFC - nie miał pełnego okresu przygotowawczego, a przeciwnik zmienił się niedługo przed walką. W dodatku to jego 3 walka w ciągu 3 miesięcy i 1 tygodnia. Wziął tę walkę, bo nie za bardzo miał wyjście - debiutu w UFC się nie odmawia. Poczekajmy do następnej jego walki - jak przegra, to odszczekam swoje słowa, ale
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@UFC_Jest_W_Dupie: fakt jest taki ze powinien powiedzieć ze przegrał, ale po bliskiej walce i ze w następnej będzie tylko lepiej, a on udostępnia jakieś statystyki na insta, płacze ze przeciwnik powiedział ze powinien wygrac. Trochę tak bez klasy zachowanie.
  • Odpowiedz
@BShKF: oczywiście że zmienił mu się przeciwnik, oczywiście że mało czasu na przygotowanie. Jednak każdy uważał, że takiego rywala powinien rozjechać. I tak powinno być. Walka była bliska, a nie powinna być jeśli Gamer chce walczyć z najlepszymi. No chyba, że Guram jest kozakiem tylko jeszce tego nie wiemy i idzie po pas. No wszystko okaże się w następnych 2 walkach.
  • Odpowiedz
@janekUFC: No i pewnie by wgrał, gdyby nie niesprzyjające warunki o których pisałem. Przeciwnik nie walczył od 11 miesięcy, miał czas na przygotowania, miał czas na regenerację. A Gamer? 3 miesiące - 3 walki, to spore obciążenie dla zawodnika, który do tej pory walczył raz na pół roku.
Zresztą jak przegrał Gamer? W tym sporcie po prostu nie da się "lżej" przegrać - przegrał dosłownie brakiem 1 punktu od 1 sędziego.
  • Odpowiedz