Wpis z mikrobloga

  • 1767
Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy reklamowanie dysku sieciowego NAS jako urządzenia posiadającego własne brzmienie (w kontekście audio oczywiście) nie narusza zbiorowych interesów konsumentów, a w szczególności czy spełnia wymóg udzielenia rzetelnej, prawdziwej i pełnej informacji na temat produktu. Analogicznie spytałem o switche sieciowe i przewody cyfrowe, załączając przy tym bogatą dokumentację przekazów reklamowych tych urządzeń.
Niestety analogowo, bo tylko tak UOKiK przyjmuje takie zapytania. Jak tylko pojawi się odpowiedź, dam znać.
#tonskladowy
Pobierz Roszp - Wysłałem wczoraj pismo do UOKiK, w którym pytam urząd między innymi o to, czy...
źródło: comment_1603344777xzZCh4x9T6vCxsY1Hy0tgm.jpg
  • 69
W środowisku audiovoodoo jeszcze nie wpadli na to, że dźwięk to fala ciśnienia w powietrzu, zatem od charakterystyki powietrza zależy brzmienie dźwięku i dlatego trzeba napełniać voodooroom specjalnym, audiofilskim powietrzem, które pogłębia scenę?


@Polinik: też o tym czytałem Mirku, podobno wystarczy wypełnić pomieszczenie mieszanką SARINu z powietrzem co zapewnia mega odczucia audio. Widziałem ten artykuł w japońskim magazynie dla audio świrów "Aum Shinrikyō" pod redakcją Chizuo Matsumoto ( ͡°(