Wpis z mikrobloga

Jak mowie loszce (brytyjka) , ze pringelsy co se je wlasnie kupila w morrisonie za funa to w polsze byly czipsy l u x u s o w e
i mnie na nie nie bylo stac to mi nie wierzy i mysli , ze ja wkrecam . Co dla nas bylo smutna rzeczywistoscia dla nich abstrakcja i to gruba .
Tak samo , ze martensy w ktorych sb pomykam to byla polowa miesiecznej wyplaty ...

#barnsley #uk
CzerstwaBulka - Jak mowie loszce (brytyjka) , ze pringelsy co se je wlasnie kupila w ...

źródło: comment_1603345397EqK1UpdzuLVUF5rS9JbrUX.jpg

Pobierz
  • 124
@CzerstwaBulka: Haha. W Niemczech tak samo byli zdziwieni jak im opowiadałem tego typu sprawy. Albo jak kupiłem rozbity samochód i ściągałem go do Polski aby naprawić oraz sprzedać dalej to dopiero byli zaskoczeni. Pytali po co skoro naprawa się nie opłaci, że to stary grat, lepiej kupić inny niż takie stare naprawiać. Mowa o aucie z 2008 lub 2009 roku z trochę rozbitym tyłem, nie jakoś mocno bo do wymiany jedna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mucholep: tak z ciasta, ale głównym składnikiem są ziemniaki + mąka olej i przyprawy. A to co jak produkt jest tani to nie może być luksusowy? Np paczka zapałek za 5zl w ładnym stylowym opakowaniu? Albo jednorazowa zapalniczka za 20zl? Produkt który w swojej kategorii wyróżnia się jakimś cechami i ceną jest luksusowy niezależnie czy kosztuje 10zl czy parę milionów