Wpis z mikrobloga

  • 5680
Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że przerywanie ciąży z powodu wad płodu i zagrożenia życia płodu/kobiety jest niezgodne z konstytucją. Ten kraj to jakaś #!$%@? farsa - kryzys gospodarczy, przy korycie same opasłe świnie, które w dupie mają Polaków, a przede wszystkim Polki. Nie jestem wojującą lewaczką, ale nie mieści mi się w głowie, że o moim życiu decyduje banda wypranych prawaków, która po cichu niszczy ten kraj. Jestem młodą kobietą, chcę kiedyś urodzić dziecko, ale nie chcę, żeby o tym co mogę a czego nie, decydował ktoś, kto sam o rodzinie nie ma pojęcia.
#tk #aborcja #gorzkiezale
batgirl - Pierwszy raz mam ochotę wyjść na ulicę i krzyczeć. Dzisiaj TK ustanowi, że ...

źródło: comment_16033568057dDPJ5loPIx3HOxe5owBN2.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
a wpadki zazwyczaj zalicza ta sama grupa spoleczna


@Sweet_acc_pr0sa: zdziwilbys sie ilu tu uzytkownikow moze byc wpadkami i to nie tylko z "tej samej grupy spolecznej" chociaz nie wiem ktora masz tak naprawde na mysli xD
  • Odpowiedz
ale jak #!$%@? wpadke xD JAKA WPADKE XD


@Sweet_acc_pr0sa: no normalna wpadke, pijany sebek jebnął karyne na potancowce w remizie albo komuś guma pękła. Co z tego? To, że ktoś jest głupi albo miał pecha oznacza, że ma dziecko wychowywać?

I co ma do tego świadomość tego, że z seksu biorą się dzieci? Co to w ogóle za #!$%@? argument odnosnie dosłownie niczego. Jak ktoś idzie zdobywać K2 zimą to też
  • Odpowiedz
wy macie jakies wypaczone spojzenie na ODPOWIEDZIALNOSC za swoje czyny


@Sweet_acc_pr0sa: Tak, tylko odpowiedzialność w tym przypadku nie ponosi tylko patola - ponosi ją dzieciak który się urodzil, ponosi ją otoczenie które ma na 90% mini-patusa w okolicy i ponosi to całe społeczeństwo w podatkach bo nawet gdy nie ma socjalu, to patus i tak będzie generował koszty.

A jaka to jest "kara" dla rodziców patusa? Praktycznie żadna bo gówniak ich
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: No to raczej nie miałeś do czynienia z "#!$%@? rodzicami" w wersji pato. Bycie wyrzutkiem w szkole, kompletna wyjebka rodziców na Ciebie (chyba że akurat lubią się na kimś wyżyć), brak żadnych perspektyw na przyszłość, duża szansa na to że zdrowie Ci walnie przed 20.

Alternatywą jest to że po prostu Cię nie było i nie czułeś nigdy nic. Z perspektywy świadomej, żyjącej osoby to może budzić mieszane uczucia, ale
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Super, tym lepiej dla nich. Tyle że większość dzieci patoli pozostaje patolą, albo inwalidami ze względu na komplikacje z FAS i skutkami innych używek. Prawo ma działać tak żeby poprawiać życie na poziomie społeczeństwa, a nie liczyć że wszystkie przypadki bedą fartowne.

Prawo do aborcji nie jest nakazem aborcji, więc i tak będzie trzeba się skupić na wyłowieniu dzieciaków z patologii. Tylko że budżet nie jest z gumy i patol
  • Odpowiedz
ale aborcje chcesz refundowac czy co? XD bo tak offtopic to patola i tak nie bedzie stac na aborcje


@Sweet_acc_pr0sa: W rodzinach poniżej poziomu ubóstwa? Tak. Bo to lepsza długoterminowa strategia niż łudzenie się że większość z tych dzieci będzie ok, a później wywalanie dużo więcej pieniędzy bo jednak nie są ok.

Dołóż do tego sensowne ograniczenie socjalu, wraz ze zmianą z monetarnego na celowy, władowanie zaoszczędzonych pieniędzy w prawdziwie prorodzinne
  • Odpowiedz