Wpis z mikrobloga

@macfan-pl: Kurde może się przekonam, zobaczę najpierw na maszynie wirtualnej jak będzie z tymi diagnostycznymi programami i jak pójdą to będzie super. Co do gier wystarczy mi gta v i jakieś kilka staroci, które z pewnością pójdą przez wine bo na linuxie działają.
  • Odpowiedz
@macfan-pl: Podejrzewam, że pójdzie skoro na wine w Linuxie chodzi dobrze. Gorzej może być z programami diagnostycznymi ale do tego i tak kupuje właśnie kompa do garażu i na nim będzie dual boot XP wraz z 7 bo na nich super chodzi wszystko.

@stary_pijany: Nie wiem czy Ty wiesz o czym piszesz, ale macOS to również system oparty na unix. Bliżej mu do Linuxa niż do Windowsa zdecydowanie. Linuxa samego
  • Odpowiedz
@macfan-pl: Nie ma sensu dyskutować, widać że nie używał nic ze stajni Apple bo Xiaomi i Linux lepsze co by się nie działo. Ja do Linuxa robiłem podejścia ale absolutnie zawsze był problem prędzej czy później. Głupie sterowniki do karty sieciowej w laptopie zajęły mi kilka godzin a nadal działało to dziwnie, były problemy z łączeniem do sieci bezprzewodowej 5GHz.
  • Odpowiedz
@white1565: Śmiało wal to w kwarantannę. Następnie polecam wyczyścić dane przeglądarek zupełnie, wraz z wywaleniem wszelkich wtyczek. Następnie zainstaluj AdGuard i skonfiguruj pod siebie filtry jakich chcesz używać aby unikać reklam, jakichś stron z syfem.
Restart i skan znów aby zobaczyć czy coś jeszcze znajdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sluchaj_synek: @macfan-pl sorry za brak odzewu. Po wrzuceniu w kwarantannę zrestartowałem ponownie kompa wraz z jakąś kolejna aktualizacją. Instalowała się z jakieś 30 min lekko. Komp się odpalił i teraz wszystko jest ok. Dzięki wielkie za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz