Wpis z mikrobloga

Smutne sie już robi być w pewnym wieku. Słuchasz tego #!$%@? niedorobionych dzieci że gospodarka najważniejsza, trzeba głosować na wolnościowców, tylko Konfa tam są ogarnięci. I tłumaczył im człowiek, że g*no zobaczą z tej gospodarki ,za to te nieważne "światopoglądowe" sprawy to jest coś co aktywnie dotknie ludzi. Że to nie żadni wolnościowcy a chore katolickie miernoty. Że naściągali sobie narodowego szlamu.
"Nie, wolnościowcy lewaqu. Tam jest bardzo wielu mądrych ludzi, tylko teraz nie wymienię z pamięci."

Dziś 100% podpisów pod zakazem aborcji. 0 jakiegokolwiek wpływu na gospodarkę.

Na następnych wyborach ci co sie trochę ogarnęli będą ostrzegać by nie popełniano ich błędów. Kolejne pokolenia korwinowych owieczek będą beczeć.
Ręce opadają.
#polityka #konfederacja #bekazprawakow
  • 7
ne "światopoglądowe" sprawy to jest coś co aktywnie dotknie ludzi.


@Naxster: Obowiazujący kompromis był dobry. Jednak ciekaw jestem ile takich dzieci się rodzi rocznie, jeśli tyle co z gwałtów +/- 0 to nie ma o co drzeć szat (podejrzewam jednak, że pewnie z 200 rocznie)
jeśli tyle co z gwałtów +/- 0 to nie ma o co drzeć szat


@vincent38: jestem absolutnie pewien, że gdyby takie coś zdarzyło się tobie to chciałbyś sam sobie dać w mordę za ten kretyński komentarz.
Mamy pozwalać na bestialstwo bo w sumie nie spotka aż tak wielu osób? Pogratulować logiki. Wybijmy żydów, w końcu nie ma ich aż tak wielu w kraju.
@vincent38: Widzę, że absolutny brak pojęcia sedna problemu i przerażająco ignoranckie konkluzje to twój konik. Stwierdzasz, że coś absolutnie obrzydliwego nie powinno być wielkim problemem bo nie dotyczy wielu osób, a teraz stwierdzasz, że temat *aborcji* płodów ciężko uszkodzonych jest tożsamy z zabiciem ludzi z zespołem Downa.
Nie wiem co mam ci odpisać. Nie. Nie jest. Napisałeś losowy zbiór liter, który nawet nie zadrapał jakiegokolwiek racjonalnego toku dyskusji. Twoja odpowiedź jest,