Wpis z mikrobloga

Najlepszy młynek do kawy manualny? Uzywam french pressa, a wlasnie mnie uswiadomiono ze bez mlynka ani rusz (,) Najlepiej aby ktos powiedzial dlaczego akurat taki uzywa/poleca, najwieksze zalety, w ogole jak ktos chce popisac o kawach lub pograc to kupeczka#8078 na discordzie (jestem poczatkujaca)
#kawa #przegryw #leagueoflegends #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
@amelciAR: Comandante ma swoich psychofanów i uchodzi za najlepszy. Ale czy chcesz wydać na młynek 1000 zł?
Najbardziej rozsądnym wyborem na początek, według wielu osób jest xeoleo za +/- 200zł (zależy od rozmiaru i promocji)
  • Odpowiedz
@amelciAR: Timemore c2, używam od miesiąca, szybko mielę kawę, regulacja żaren, żarna stalowe (w opisie pisze że stal nierdzewna ale jest po prostu chromowana), fajna aluminiowa obudowa, miła chropowata powierzchnia. Wada to pewnie cena, ja dałem 2 stówy, jak za chiński młynek to pewnie trochę dużo, ale absolutnie nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Wungluwka: oj nie korc, wlasnie umylam tluste gary i chyba wczesniejsze gierki mi jakiejs sily dodaly, bo z latwoscia je ogarnela i mi sie to podobalo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amelciAR: również mam timemore C2 do presy jest ok do espresso to się idzie zamęczyć, na małe gradacje się nie nadaje ale do presa, aeropressa, V60 i innych metod przelewowych jak najbardziej.
  • Odpowiedz