Wpis z mikrobloga

Zdebilenie w tym kraju sięga granic, jak ma być normalnie (czyt. bez PiSu) jak opozycyjna część społeczeństwa to równie wielcy debile. TK wydaje wyrok bez żadnej mocy prawnej, idioci lecą krzyczeć na ulice w środku pandemii i jeszcze tłuką się z policją jak oszołomy z ONR albo innego zdegenerowanego środowiska prawicowego. Rząd wprowadza nowe podatki i opłaty, podwyższa składki, bezsensownie zamykają restauracje - cisza, nawet #!$%@? jeden nie wyjdzie pokrzyczeć xD Priorytety w tym kraju to ludzie mają, nie ma co. O pierdoły kraj podpalą, a o poważnych problemach to ni słowa.

#bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #debile #idioci #degeneracjanarodu #covid19 #koronawirus #pandemia
dzangyl - Zdebilenie w tym kraju sięga granic, jak ma być normalnie (czyt. bez PiSu) ...

źródło: comment_1603515471CnvhoeMQk7DUR8hSfMx0wB.jpg

Pobierz
  • 119
@paczelok: Nie ma też dowodów na istnienie Boga, a miliony ludzi zbierają się w niedzielę w kościołach aby wysłuchiwać i wyklepywać formułki. I większość z nich nie ma najmniejszego problemu, że na istnienie boga nie ma dowód, ale już na istnienie pandemii chcą mieć dowody przedstawione czarno na białym :D
Po głebszym zastanowieniu i refleksji, coś co jest obce niektórym, zrozumiałem że ja też dałem się złapać na zarzutkę Kaczafiego - temat nie wart uwagi i wykłucania się na wykop peel :D Miłego dnia wszystkim życzę, dbajcie o siebie.
@dzangyl: tyle, że ten rząd stwierdził, że skoro ma większość o 5 posłów to 100% narodu ma się dostosować do ich religijnego fanatyzmu który jest podobny u może 10% polaków, właśnie wyborami nie zawsze się da jak wybrany zostanie ktoś o dyktatorskim umyśle, przejęte media, przejęte sądy, wydawca połowy gazet, więc decyzja wielu ludzi w wyborach będzie miała mało wspólnego z demokracją, bo wg. rządu na każdym kroku mają być indoktrynowani
TK wydaje wyrok bez żadnej mocy prawnej, idioci lecą krzyczeć na ulice w środku pandemii i jeszcze tłuką się z policją


@dzangyl:

wyrok TK wejdzie w życie z chwilą opublikowania w dzienniku ustaw, czyli w ciągu kilku dni
i w tym momencie aborcja w Polsce stanie się praktycznie zakazana, bo 98% przypadków jest z powodu wad płodu, a ten powód TK uznał za nielegalny

i za kilka dni, nikt w Polsce,
@spere: śledzętylko najwięskze medialne wiadomości, unikam przesytu informacją - o tych protestach nie słyszałem, za to o tej #!$%@? tak.

za kilka dni, nikt w Polsce, żaden lekarz nie przeprowadzi aborcji


@spere: Nie, nie szerz kłamstw i dezinformacji.
@dzangyl: kolejny pożyteczny wpis dla PiSu, czyli wyśmiewanie protestów. Jak przedsiębiorcy protestowali to byłeś tam? Czy wrzuciłeś memy z tanajno? Co chwilę są protesty i na wykopie co chwila się śmieją, a to że aborcja to margines, a to że branża futerkowa to margines, a to że dobrze tak Januszom biznesu. Przez brak wsparcia spraw innych PiS nas tak rozgrywa