Wpis z mikrobloga

@vxfsfsff: Mozna byc konserwatysta jesli chodzi o wiare, patriotyzm, przynaleznosc do ojczyzny. Natomiast popieranie czwartkowei decyzji TK swiadczy o totalnym braku zrozumienia probelemu i kwestia lewactwa/prawactwa nie ma tu nic do rzeczy. Celowe skazywanie ludzi na traume z ktora beda musieli sie mierzyc bardziej podchodzi pod jakies zaburzenia psychiczne. Szury typu godek, bosak, braun wpisuja sie pod to wrecz wzorcowo.
@JohnyL: Tam sa czesci skladowe o sprzecznych pogladach, ale jednak takich ktore wolalyby o liberalizacje tego typu praw nie ma. Takze teraz raczej sie przestraszyli, bo jednak fajnie sie siedzi w sejmie. Ktos wyglosil odwrotna opinie publicznie? Watpie, bo to bylby ich prawdziwy koniec. Raczej probuja bagatelizowac swoja role niz mowic, ze oni przeicw.
Głosowałem na nich i ich kolejne partie od kiedy uzyskałem prawa wyborcze, ale okazali się tacy jak wszyscy.


@Mamciewbupsku: Ale skąd zdziwienie? Oni od zawsze byli konserwatywni, a to oznacza popieranie religii. Popieranie religii oznacza nie popieranie aborcji czy eutanazji. Ja nie wiem jak można się dziwić. Oni realizują swój program, nie zawodzą tych którzy głosowali świadomie :) ja się trochę oszukiwałem, bo liczyłem że gospodarka będzie na 1 miejscu, a