Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: @Mamciewbupsku: @baltic-vodka: @first: Tak, oni od początku mówili o zakazie aborcji. Stąd moje zdziwienie że tak dużo ludzi którzy są za nimi jest zaskoczona tym incydentem. Zakaz aborcji to najgorsze co im strzeliło do głowy, i cały czas się tego trzymają. Wbrew pozorom nie ma tak wiele rzeczy żeby im zarzucić bycie tymi ''złymi'' w polityce. Może jeszcze Braun i Bosak którzy wszystko podporządkują kościołowi. Myślę że
@rorf46: Zapamiętajcie te twarze nie ważne jak się przepotworzą w KOnfe2 czy Król2 --- NIGDY JUŻ NA TE TWARZE NIE GŁOSOWAĆ!!!! Kulesza, Bosak, Korwin to ludzie jak palikot tylko na prawicy ośmieszają idee.
Nie ma u nas prawdziwej lewicy i nie ma prawicy...
Tak, oni od początku mówili o zakazie aborcji. Stąd moje zdziwienie że tak dużo ludzi którzy są za nimi jest zaskoczona tym incydentem. Zakaz aborcji to najgorsze co im strzeliło do głowy, i cały czas się tego trzymają. Wbrew pozorom nie ma tak wiele rzeczy żeby im zarzucić bycie tymi ''złymi'' w polityce. Może jeszcze Braun i Bosak którzy wszystko podporządkują kościołowi. Myślę że tu narodowy odłam Konfederacji jest tym który obniża