Wpis z mikrobloga

@Motowszystko: Ostatnio mi nie odpisałeś
A więc powielam pytania.
A czy dla ciebie jest podróż? (chodzi o słowo)
To znaczy co masz na myśli mówiąc podróżowanie na motocyklach.
I czym się różni od wycieczki na motocyklu?

Przy okazji podziwiam za lekkość wypowiedzi i obycie z kamerą.
Też ma takiego kolegę jak Ty który wstaje na motocyklu podczas jazdy kompletnie bez sensu w nie odpowiednich miejscach.


@mpetrumnigrum: Ja też wstaję kompletnie bez sensu, w nieodpowiednich miejscach jak po kilku godzinach zaczyna mnie boleć dupa ;). Mając problem z lewym kolanem, zdarza mi się też prostować nogę w czasie jazdy...jestem niekompetentnym motocyklistą :P
Ja też wstaję kompletnie bez sensu, w nieodpowiednich miejscach jak po kilku godzinach zaczyna mnie boleć dupa ;). Mając problem z lewym kolanem, zdarza mi się też prostować nogę w czasie jazdy...j


@Glenroy: Tak ma sporo osób w tym ja. Natomiast tutaj chodziło o coś zupełnie innego.
jak tam CBFka? Właśnie o takiej myślę...


@PodniebnyMurzyn: Bardzo fajny motocykl, jeżeli nie szukasz demona prędkości, tylko przyjemnego, grzecznego motocykla, to jak najbardziej godna polecenia maszyna. Prowadzi się bardzo fajnie, lekko, moim zdaniem lepiej niż FZ6, silnik praktycznie chyba niezajebywalny, niewysilony, jak na klasę 600 nawet radzi sobie z elastycznością. Jedyna awaria jaka w nim regularnie występuje, to zużyty olej i filtry xD.
Jeżeli szukasz czegoś w stylu CBF, to zobacz
@PodniebnyMurzyn: W tej kasie, w najlepszym stanie, i generalnie największy wybór będziesz miał wśród SV 650, nie potrafię powiedzieć, czemu te motocykle są tak tanie, ale są i są naprawdę bardzo sympatycznymi motocyklami, lekkie, zwinne, żwawe, z fajnym silnikiem i nad tym motocyklem bym się przede wszystkim skupił. Chociaż, z innej strony CBF 600 możesz szukać już w wersji z ABS-em, a drugą zaletą będzie fakt, że to raczej nie jest
@mpetrumnigrum: Przepraszam, umknęło mi to. Podróż to oddalenie się od miejsca zamieszkania na znaczną odległość. W Polsce taka odległość to np. 500 km, a np. w USA to 3000 km (nie ma jakiejś sztywnej definicji). Wycieczka to wędrówka lub wyjazd w celach turystycznych bez odnoszenia się do przebytej odległości.
@mpetrumnigrum: zgodnie z techniką jazdy na motocyklu (takiej jaką uczą w książkach) wstaje się w terenie ściskając kolanami bak aby zwiększyć kontrolę nad motocyklem. Teren rozumie się jako miejsce poza asfaltem. Jeśli to jest dla Ciebie bez sensu to powiedz co w takim razie ma sens.